PRZEPROWADZKI RZESZÓW TANIO

Firmy kurierskie oferują transport prawie każdego ładunku, jednak jeśli chodzi o transport gabarytowy lub przeprowadzkę firmy kurierskie nie podujmują się zabrania takiego ładunku.

 przeprowadzki rzeszów-przeprowadzka rzeszów-transport rzeszów

Wysyłając przesyłkę firmą kurierską musimy zadbać o to aby przedmiot był dobrze zapakowany, był na palecie i mieścił się w maksymalnych wymiarach podanych przez kuriera. Jeśli jeden warunek nie jest spełniony wtedy doręczyciel nie zabierze naszego towaru.  Jest jednak na to sposób,  firmy transportowe posiadają odpowiedznie auta do przewozu gabarytowych przedmiotów.  Nie wszystkie jednak wykonują przeprowadzki, tutaj wymagane jest doświadczenie i precyzja w przenoszeniu i transporcie mienia.

sunset-836235_640

Jakiej firmie można zaufać

 

Wiele osób, które nie mogą zrealizować transportu  poprzez kuriera szuka pomocy w firmach transportowych.  Wydawałoby się, że znalezienie takiej firmy to bardzo prosta sprawa lecz prawda jest inna. Jest wiele portali internetowych gdzie można się ogłosić i przewźnicy sami zgłaszają się do nas aby zabrać towar.

Powieżając nasz ładunek  firmie „x” nie wiemy tak naprawdę czy temu przewoźnikowi możemy zaufać, czy przyjedzie na czas, czy nie uszkodzi mienia i czy posiada odpowiednie ubezpieczenie.

Ratunkiem na to może być firma www.frogstrans.pl , która posiada odpowiednie ubezpieczenia od przenoszenia i transportu towaru.  Kursuje po całym kraju i zabiera ładunki drobnicowe i całopojazdowe. Oferuje kursy przy okazji innego ładunku, wystarczy umowić się parę dni wcześniej aby dokonać realizacji zlecenia.

W ofercie mają również przeprowadzki dla studentów lub osób, które mają niewiele rzeczy do zabrania i chcą  dołączyć do innego ładunku.

przeprowadzki rzeszów-przeprowadzka rzeszów-transport rzeszów

Ten sposób transportu jest bardzo korzystny dla osób zlecających ładunek, dzięki temu można sporo zaoszczędzić, a resztę pieniędzy przeznaczyc na coś innego.