Hotel dla rzeczy

abandoned-2041218_1920Przyszła wiosna, a wraz z nią sezon remontowo-przeprowadzkowy. Lepsza pogoda i cieplejsze temperatury pozwalają na rozpoczęcie choćby malowania. Łatwiej też przeprowadzać się i urządzać w nowym mieszkaniu czy domu.

Remont oraz przeprowadzka to zazwyczaj ogromne logistyczne przedsięwzięcie. Trzeba zaplanować, co i jak spakować, w jakiej kolejności i w czym. Gdy mieszkanie zamienia się w jeden wielki skład pudeł, pada pytanie, co z tym zrobić i gdzie to przechować, przecież wszystkiego na raz nie da się zazwyczaj przewieźć.

Wtedy z pomocą przychodzi self storage – tymczasowe magazynowanie rzeczy – , swoisty hotel dla twoich rzeczy. W kilku miejscach w większych miastach Polski powstały magazyny, które oferują boksy na wynajem. Tego typu przechowalnia rzeczy, bagaży jest prawdziwym wybawieniem dla osób, które nie dysponują dużą powierzchnią w domu lub w mieszkaniu. Zanim skończy się remont w nowym miejscu zamieszkania, można spokojnie przechować pudła w magazynie. Ci, którzy muszą przenieść cały dobytek swego życia i martwią się, czy magazyn pomieści ich mienie, niech się nie martwią. Boksy i powierzchnie do wynajęcia są różnej wielkości i każdy znajdzie coś dla siebie. Można przechowywać naprawdę duże gabaryty. Self storage oferuje także kompleksową usługę przeprowadzek, sprzedaż kartonów różnej wielkości. Nie trzeba zatem biegać po sklepach w poszukiwaniu pudeł, co jest dużym ułatwieniem i sporą oszczędnością czasu. Dzięki self storage przeprowadzki stają się o wiele łatwiejsze i sprawniejsze.