Jak wygląda przeprowadzka firmy lub biura?

Aby wycenić przeprowadzkę trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników takich jak piętro na którym znajdują się przedmioty, odległość między załadunkiem i rozładunkiem, ciężar i ilość mienia.  Gabaryty takie jak fortepiany, pianina czy sejfy są wyceniane w sposób indywidualny.

 

Przeprowadzki firmowe

 hands-1063442_640

Polacy coraz częściej decydują się na wybór firmy przeprowadzkowej. Dzieje się tak ponieważ, zarabiamy coraz więcej i stajemy się bardziej wygodni i zadowoleni z życia. Wybierając profesjonalna firmę nie trzeba zawracać sobie głowy zorganizowaniem auta, znalezieniem osób do pomocy, zapakowaniem rzeczy. Wystarczy skontaktować się z firmą przeprowadzkową, która jest przygotowana na przewiezienie i zabezpieczenie twoich rzeczy.

Przeprowadzki firmowe różnią się od przeprowadzek mieszkaniowych.  Te pierwsze mogą odbywac się przez kilka dni lub nawet tygodni. Firma może dostać zlecenie od dużej firmy finansowej lub instytucji państwowej wtedy przeprowadzka wymaga większych zasobów fizycznych i finansowych. Natomiast przeprowadzki indywidualne przeważnie realizowane są w ten sam dzień lub co najwyżej na drugi dzień.

 

Jak wyceniane są przeprowadzki?

 

Wycena przeprowadzki zależy od tego jaką usługę życzy sobie klient. Najwyższą opcją przeprowadzki jest  tak zwana kopleksowa usługa, która zawiera pakowanie mienia, damontaż i montaż mebli, zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i agd, zniesienie, wniesienie i  transport.

Przeprowadzki rzeszów-przeprowadzka rzeszów – transport rzeszów

Przy wycenie przeprowadzki firma na pewno zwróci uwagę na ilość mienia, wymiary przedmiotów – gabaryty oraz ciężar rzeczy. To również wpłynie na ilość tragarzy co też będzie miało odzwierciedlenie na cenę przeprowadzki.

 

Nietypowe przeprowadzki – ta usługa jest wybierana przez firmy, którym zależy na czasie. Bywa tak, że zleceniodawca zamawia dwa lub trzy auta i kilku tragarzy do wykonania usługi sprawnie i profesjonalnie.

Przeprowadzki rzeszów-przeprowadzka rzeszów-transport rzeszów

Do tego typu przeprowadzek zalicza się również transport i przenoszenie pianin, sejfów i innych ciężkich i gabarytowych przedmiotów. Koszty takiej usługi wyceniane są indywidualnie.

Zatrudniając  firme przeprowadzkową  pozbywamy się kłopotu i zaoszczędzamy cenny czas, który możemy przeznaczyc na ważniejsze sprawy takie jak urządzenie biura lub zatrudnienie nowego personelu.