MIĘDZYNARODOWE USŁUGI TRANSPORTOWE ŁÓDŹ

trucking-2310114_1920

Przewóz rzeczy nie zawsze jest wyzwaniem, któremu możemy samodzielnie sprostać. Zwłaszcza, gdy mowa o transporcie na daleki dystans, a sam ładunek jest wielkogabarytowy. W takiej sytuacji lepiej dać się zająć sprawę fachowcom – fachowcom takim jak my.

O ofercie

Oferta naszej firmy opiera się na międzynarodowe usługi transportowe Łódź  tj. cała Europa.  Podejmujemy się każdego zlecenia, a samo jego wykonanie opiera się na trzech zasadach, które są dla nas święte: szybko, tanio i dobrze. Dzięki efektywnemu systemowi przewozu towarów udało nam się zbalansować te trzy cechy, dzięki czemu nasi klienci są zawsze zadowoleni. Nie odnotowaliśmy do tej pory prób reklamacji naszych usług – z pewnością jest to jeden z najważniejszych wyznaczników jakości usług, przez nas świadczonych.

O naszych narzędziach

Nasze narzędzia pracy to samochody o najwyższym standardzie, z całkowitym wymaganym wyposażeniem. Posiadamy to co jest najbliższe sercu klienta – zabezpieczenia towaru. Gwarantujemy, że dzięki zastosowaniu najlepszych mechanizmów zabezpieczających przewożony towar nie ulegnie żadnemu uszkodzeniu. Naszym innym narzędziem jest uśmiech – podchodzimy do swojej pracy z pasją!

 

Nasza Flota

  • Busy do 3,5 tony
  • Solówki do 12 ton
  • Ciągniki siodłowe z naczepami 13,6 m ładowność do 24 tony

Jeśli potrzebujesz dobrego przewoźnika dla swoich towarów – koniecznie zgłoś się do nas!