PRZEPROWADZKI BYDGOSZCZ KRAKÓW

20180301_093835[1]
Jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Naszym największym priorytetem jest sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam uświadomić sobie jak ważny w tej kwestii jest człowiek oraz jego potrzeby.
Czy przeprowadzka to wyzwanie? 
Przeprowadzki oraz transport mogłoby się wydawać czymś banalnie prostym ale jeśli głębiej się nad tym zastanowimy to uświadomimy sobie, że wcale tak do końca nie jest.
Mogłoby się wydawać co w tym trudnego zapakować rzeczy i przewieźć z  punktu A do punktu B ale tym razem to ja zadam Państwu pytanie tzn, a w co Państwo je zapakujecie? Jakich  kartonów użyjecie?Jak zabezpieczyć meble oraz AGD przed uszkodzeniem itd…I wtedy to właśnie zaczyna się mieszanina myśli oraz związany z tym stres.
Ale tak naprawdę wcale tak nie musi być.
Możecie Państwo wrócić do wcześniejszego bezstresowego  stanu;-) a pytaniami, które się pojawiły pozwolić zająć się nam. Jesteśmy otwarci na wszelkie wymagania i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby im sprostać.
Szeroki zakres usług które świadczymy to:
-transport,
-przeprowadzki,
– pakowanie i zabezpieczanie mienia,
– przechwywanie rzeczy,
– montaż i demontaż mebli,
– utylizacja ,
– sprzątanie po przeprowadzce,
Pozwoli to nam całkowicie  dopasować się do Państwa potrzeb. Jedynie czego od Państwa wymagamy to informacji czego od nas oczekujecie. Co będziecie Państwo chcieli przewieźć i jaki zakres usług Państwa interesuje. Reszta należy do nas. Pozwólcie nam aby  nasze zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwoliło pokazać Państwu, że przeprowadzka Bydgoszcz Kraków wcale nie musi być dniem pełnych nerwów oraz niepotrzebnego stresu. Abyśmy mogli udowodnić Państwu, że w czasach gdzie punktualność,solidność i zaufanie schodzą powoli do lamusa dla nas nadal są sprawami priorytetowymi. Nie ma rzeczy niemożliwych ani niewykonalnych są tylko rzeczy źle przemyślane bądź niedopracowane.
Przeprowadzki to nasza specjalność
Przeprowadzki oraz transport to przede wszystkim logistyka, a w naszym przypadku również i pasja. Każdy nasz nowy zleceniodawca  był dla nas nowym wyzwaniem ale co najważniejsze nowym doświadczeniem.Pozwólcie nam aby dać Wam radość w dniu przeprowadzki, a nam możliwość dalszego poszerzania naszych horyzontów.