PRZEPROWADZKI DO NIEMIEC ŚLĄSK

20170925_120813

Nasza  firma oferuje przeprowadzki i transport ze Ślaska do Niemiec. Wiele osób zleca nam taki przewóz i jest zadowolona z naszych usług. 

Co gwarantujemy?

Zapewniamy przystępne, niewysokie, dobrze skalkulowane ceny, gwarantujemy miłą obsługę, mamy nowoczesne auta. Nasi kierowcy pracują solidnie, rzetelnie, dowożąc rzeczy na czas, na miejsce, na pewno. Dobra jakość pracy to cenna sprawa, godna uwagi i na pewno wyjątkowa. Warto o tym pamiętać i mieć różne rzeczy na podorędziu. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa pakują i wnoszą do auta rzeczy, dostarczają je w stanie nienaruszonym na miejsce. Warto nam zawierzyć, bo rzeczy zostaną dowiezione na miejsce szybko i w doskonałym stanie.

Co jest naszym priorytetem?

Dobra praca to podstawa, bez naszego zaangażowania żadna praca się nie uda i nie przebiegnie tak, jak mogłaby. Doskonała praca to podstawa, a zadowolenie naszych klientów ma dla nas najwyższą wartość. Misją naszego przedsiębiorstwa jest przewożenie rzeczy na dalekie dystanse i dostarczanie ich wszędzie w doskonałym stanie. Mamy dobre ubezpieczenie, które zabezpiecza interesy naszych klientów, zatrudniamy kierowców z wiedzą i doświadczeniem, tabor naszych aut jest nowoczesny i nieustannie przeglądany.

Przewozimy wszystko: meble, papiery, dokumenty, ubrania, obuwie, sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD oraz RTV. Na pewno zadbamy o Państwa rzeczy tak, jak o własne. Zapraszamy do kontaktu z Nami.