PRZEPROWADZKI GDAŃSK HOLANDIA

20191202_100311_HDR

PRZEPROWADZKI GDAŃSK HOLANDIA, HOLANDIA GDAŃSK

USŁUGI TRANSPORTOWE GDAŃSK HOLANDIA, HOLANDIA GDAŃSK

Przeprowadzka – zostaw to nam!

Jeśli masz już choć jedną przeprowadzę za sobą – doskonale zdajesz sobie sprawę przed jak ogromnym wyzwaniem stoisz. Samo spakowanie wszystkich rzeczy to kilka dni, pod warunkiem, że weźmiesz urlop w pracy.
Z przeprowadzką wiąże się również pewna historia przed i pewna historia po. Zapewne stoisz w miejscu, w którym właśnie przeprowadzasz się do nowego miejsca, w związku z tym w ostatnich tygodniach czy miesiącach spędziłeś godziny na połączeniach telefonicznych oraz tygodnie przed komputerem. Dodatkowo, po przeprowadzce czeka Cię „dopracowanie” spraw. Wykończenie remontu czy zmiana adresu w dokumentach.
Doskonale Cię rozumiemy i wiemy, jak się czujesz, dlatego pozwól sobie pomóc i techniczną stronę przewozu pozostaw profesjonalnej obsłudze.

Na co możesz liczyć?

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w przeprowadzkach. Przeprowadziliśmy już wiele rodzin, przewieźliśmy wiele mebli oraz mamy ogromne doświadczenie w tym stresującym dla Ciebie momencie.
Dysponujemy nowoczesnym taborem, który zapewni bezpieczeństwo przewożonego asortymentu.
Co najważniejsze – przewieziemy Twoje rzeczy osobiste skąd chcesz i dokąd chcesz. Nie ma to dla nas znaczenia, aby przemierzyć z Twoim dobytkiem całą Polskę lub przeprowadzić Cię do innego kraju.
Jeśli potrzebujesz większego zakresu informacji – zadzwoń i zapytaj – spodziewamy się zmęczonego tonu głosu z wątpliwościami i mnóstwem pytań. Bez obaw – oczekuj wyczerpujących odpowiedzi.

Mamy dla Ciebie jedną dobrą wiadomość

W momencie, kiedy Twoje rzeczy znajdą się w naszych samochodach transportowych – będziesz już jedną nogą w nowym miejscu.

Chcemy podarować Ci już teraz kilka dobrych rad:

1. Kawę zapakuj jako ostatnią – przyda się do ostatniej minuty
2. Tak, około 90 % procent osób wychodząc z mieszkania krzyczy: „Jeszcze obrazy !”
3. Pudełka kartonowe – możesz je u nas zamówić
4. Tak, naprawdę masz tyle rzeczy.

Z całego serca życzymy Ci powodzenia,
Zespół Przeprowadzek Krajowych i Międzynarodowych