PRZEPROWADZKI GDAŃSK SZWAJCARIA

auto-3491753_1920

Jesteśmy firmą zajmującą się zarówno przeprowadzkami na trasie Gdańsk Szwajcaria jak i transportem na terenie całej Europy.

CO OFERUJEMY?

W zakresie naszych usług jest nie tylko transport gabarytowy ale również drobnicowy i tzw przy okazji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalistyczny sprzęt do zabezpieczania mienia w trakcie transportu. Daje wam to pewność, że rzeczy nie zostaną  uszkodzone w trakcie jazdy. Jeśli natomiast nie czujecie się na siłach aby tym się zająć możecie zlecić to nam. W zakresie naszych usług jest kompleksowe zabezpieczanie i pakowanie mienia. Przy przeprowadzce do i z Szwajcarii organizujemy odprawy i clenie towaru. Możesz nam zaufać. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

JAK PRZEPROWADZKA TO TYLKO Z NASZA FIRMĄ!

Przeprowadzka? Jak najbardziej! Wystarczy skontaktować się z nami na www.frogstrans.pl i podać tam wszystkie wymagane informacje. Jak tylko je od Państwa otrzymamy zostanie wysłana dokładna wycena przeprowadzkowa nieposiadająca żadnych kwot ukrytych. Taka kwota jaka zostanie podana tyle zapłacisz. Chyba, że zostanie poszerzony zakres wykonywanych usług, a jest ich dość sporo i z każdym nowym doświadczeniem coraz więcej.

Do zakresu naszych usług należy między innymi:

– transport,

– przeprowadzki,

– znoszenie i wnoszenie,

– zabezpieczanie mienia,

– specjalistyczy sprzet do pakowania,

– utylizacja,

Wypadł wam nagły transport bądź planujecie się wkrótce przeprowadzić? Jeśli tak to zapraszamy do nas. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawne i profesjonalne wykonywanie wszelkich usług przeprowadzkowych i transportowych.  Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila, a my już wszystkim się zajmiemy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!