PRZEPROWADZKI KATOWICE GDAŃSK

20170517_074926 (3)

Nasza firma oferuje usługi transportowe na terenie całego kraju. Nie jest dla nas problemem zorganizowanie przeprowadzki lub transportu rzeczy  z Katowic do Gdańska, Gdyni czy Olsztyna. Dla nas wszystkie zlecenia są  ważne i  wszystkie traktujemy  jako priorytetowe.

Zawsze frontem do klienta

Naszą podstawową zasadą jest pozytywne nastawienie do każdego zlecenia. Nasza profesjonalna i uśmiechnięta  obsługa zawsze zaproponuje Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie, które z pewnością spełni Państwa oczekiwania.  Możemy  zapewnić, że zrobimy wszystko by transport dojechał na miejsce przeznaczenia o określonej porze w nienaruszonym stanie. Cenę za naszą usługę poznacie Państwo na samym początku naszej współpracy. Gwarantujemy, że będzie ona  bardzo przystępna i na pewno nie wzrośnie, nawet gdy pojawią się jakieś trudności.

Czym jeździmy?

Nasze samochody są nowoczesne i wyposażone we wszystkie sprzęty, które umożliwią bezpieczny transport powierzonych nam przez Państwa rzeczy. Dbamy by nasz tabor zawsze był sprawny i gotowy do wyjazdu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Pracują u nas doświadczeniu kierowcy z długoletnim stażem pracy. Charakteryzują się oni profesjonalizmem i poczuciem humoru.

Wszystkim naszym dotychczasowym klientom pragniemy podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyli. Wszystkich nowych klientów chcemy bardzo  serdecznie zaprosić do skorzystania z naszej oferty.