PRZEPROWADZKI KRAKÓW NIEMCY

berlin-1897125_1920

PRZEPROWADZKI KRAKÓW NIEMCY

PRZEPROWADZKI  KRAKÓW NIEMCY – co wpływa najbardziej na cenę usługi przeprowadzkowej?

Najczęstszą usługą przeprowadzkową jaką wykonujemy w Europie to trasa Kraków Niemcy. Nie ma w tym nic dziwnego bo Niemcy są krajem sąsiadującym gdzie emigracja zarobkowa w porównaniu do innych krajów europejskich jest bardzo duża. Dlatego też nasza obecność na tej trasie jest dość częsta w związku z czym na cenę nie wpływa fakt czy jest to wyjazd z Krakowa do Niemiec czy z Niemiec  do Krakowa .

Ważne jest dla nas natomiast z jakim uprzedzeniem dostaniemy od Państwa informację o zamiarze przeprowadzenia się. Dlaczego tak się dzieje? A to dlatego, że jeżdżąc po całej Polsce i Europie możemy sobie pozwolić na to aby liczyć trasę w tzw. jedną stronę. Dla wyjaśnienia. Państwo zlecacie nam przeprowadzkę z Krakowa do  Niemiec  a my dobieramy w tym terminie np. transport ładunku na odcinku powrotnym z Niemiec  do Krakowa. W taki sposób koszta są dzielone na pół przez  co  mamy możliwość zaoferowania Państwu zdecydowanie atrakcyjniejszej oferty.

Inaczej jest kiedy przeprowadzka ma być wykonana w mieście np. Kraków z ulicy na ulicę bądź w Niemczech, wtedy koszta liczone są w stawkach godzinowych. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cenę są tzw. usługi dodatkowe .Mam tu na myśli usługę wnoszenia i znoszenia mienia, zabezpieczenie rzeczy przed transportem, pakowanie mienia w dostarczone przez naszą firmę kartony, montaż i demontaż mebli oraz wiele innych. Tak naprawdę to wy Państwo wyznaczacie granicę naszych usług, bo dla nas niemożliwe nie istnieje, a nasze wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach daje nam taką możliwość.

PRZEPROWADZKI KRAKÓW  NIEMCY -przeprowadzka, coś więcej na ten temat…

Tutaj pozwolę sobie trochę rozszerzyć temat samej przeprowadzki abyście Państwo wiedzieli jak to w rzeczywistości wygląda. Chodzi mi przede wszystkim o pokazanie, że przeprowadzka to nie tylko przejazd z punktu a do punktu b np. z Krakowa  do Niemiec ale  jest to szereg usług i czynników z tym związanych. O co mi dokładnie chodzi?

Jak zwykle posłużę się przykładem. W większości przypadków osoby zamawiające usługę przeprowadzki z np. Kraków- Niemcy  dzwonią lub piszą od razu pytając o cenę. My oczywiście jak najbardziej chcielibyśmy to zrobić ale nasza uczciwość i wieloletnie doświadczenie najzwyczajniej w świecie nam na to nie pozwala. Dlaczego piszę o uczciwości? Bo moglibyśmy oczywiście podać jakąś orientacyjną cenę, a już po przyjeździe na miejsce w dniu przeprowadzki zacząć wyliczać tzw. “koszta dodatkowe”. My takim działaniom mówimy zdecydowane NIE, a wiem, że niestety wiele firm przeprowadzkowych właśnie w ten sposób działa.

Posługują się swoim doświadczeniem aby wykorzystać niewiedzę ludzi. My jesteśmy świadomi, że Państwo macie prawo pewnych rzeczy nie wiedzieć, bo często są to pierwsze przeprowadzki w życiu ale my jako firma specjalizująca się w tym zakresie mamy obowiązek was o tym poinformować. Musimy w ten sposób poprowadzić rozmowę bądź korespondencję aby dowiedzieć się od Państwa jakie są wasze oczekiwania, a później zrobić wszystko aby im sprostać. Na tym właśnie polega profesjonalizm tzn. dzielić się swoją wiedzą, a nie wykorzystywać ją do haniebnych celów.

PRZEPROWADZKI KRAKÓW NIEMCY- najczęstsze usługi dodatkowe.

Idąc za moją myślą pozwolę tu sobie wymienić najczęstsze usługi dodatkowe w przeprowadzkach na trasie Kraków Niemcy i nie tylko. Pierwszą najbardziej popularną jest usługa znoszenia i wnoszenia mienia przez tragarzy. Na jej cenę ma wpływ kondygnacja, na której znajdują się rzeczy oraz czy jest dostęp do windy. Kolejną usługą będzie zabezpieczenie mienia. Można to oczywiście zrobić samemu natomiast moim zdaniem lepiej to zlecić  firmie przeprowadzkowej.

Chodzi mi tu przede wszystkim o doświadczenie oraz  umiejętne dobrania odpowiednich materiałów zabezpieczających tak aby mieć pewność, że na tak długiej trasie np. z Krakowa do Niemiec wszystko dojedzie cało i niezniszczone. Pakowanie mienia w dostarczone przez naszą firmę kartony jest usługą, na którą na pewno nie może pozwolić sobie każdy ale zdecydowanie oszczędza ona czas i nerwy choć nie pieniądze;-). Ostatnią rzeczą, o której chcę tu w wspomnieć to montaż i demontaż mebli. Nie jest to usługa konieczna w każdym przypadku, a głównie tyczy się to mebli, które są większe gabarytowo bądź nie ma możliwości przenoszenia ich w całości.

PRZEPROWADZKI KRAKÓW NIEMCY – kiedy, jak i dlaczego?

Tak naprawdę nie ma złotego środka w planowaniu przeprowadzki, bo zazwyczaj życie swój scenariusz pisze i  jest ona robiona w dość krótkim czasie. Ma na to wpływ wiele czynników np. zmiana pracy, konieczność powrotu do miejsca urodzenia itd. Naszym największym marzeniem jako firmy przeprowadzkowej byłoby dostawać informację o przeprowadzce z minimum miesięcznym wyprzedzeniem, tak aby móc sobie wszystko zaplanować. Niestety w większości przypadków tak nie jest i musimy się wtedy dostosować do Państwa oczekiwań. Jedno jest pewne ,bez względu na to ile czasu na to mamy potrzebne jest ustalenie co jesteśmy w stanie sami zrobić, a co zlecić firmie przeprowadzkowej. Sądzę, że to powinien być punkt wyjścia w każdym przypadku, bo ułatwia on w znacznym stopniu całą organizację pracy. Wiedząc już co do kogo należy możemy się skupić na reszcie spraw, które na pewno wiążą się z taką przeprowadzką.