Przeprowadzki Kraków-Warszawa

PRZEPROWADZKI  KRAKÓW WARSZAWA, WARSZAWA KRAKÓW

USŁUGI TRANSPORTOWE KRAKÓW WARSZAWA, WARSZAWA KRAKÓW

PRZEPROWADZKI KRAKÓW WARSZAWA 

Efektywny transport to my

Jesteśmy firmą oferującą usługi transportowe na trasie Kraków Warszawa, Warszawa Kraków. W zakresie naszych usług jest zarówno przewóz  rzeczy osobiste jak i przeprowadzki biur i transport towarów. Dajemy gwarancję na jakość świadczonych usług. Naszymi atutami są dobre ceny, profesjonalna załoga, terminowe przewozy. Dzięki temu na rynku usług transportowych jesteśmy obecni od lat. Mamy misję firmy, wizję działania oraz szerokie plany na przyszłość. Dzięki swoim działaniom i efektywnej pracy całego zespołu Firma rozbudowuje się i prosperuje coraz lepiej, a klienci polecają nas swoim znajomym oraz rodzinie. 

PRZEPROWADZKI KRAKÓW WARSZAWA 

Cena i co ma na nią największy wpływ?

Bardzo często zadajecie nam Państwo pytania od czego zależy cena danej usługi i co ma na nią największy wpływ? Niestety odpowiedź nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać bo cena to przede wszystkim zakres zleconych usług. Najbardziej standardową usługą przeprowadzkową jest  transport wraz z niesieniem i wniesieniem mienia. W zakresie tej usługi jest zniesienie mienia, zabezpieczenie go na aucie, transport oraz wniesienie rzeczy  na piętro. To jest tzw. wersja podstawowa. Według uznania i potrzeb można ją poszerzyć o :

  • zapakowanie i opis mienia,
  • montaż i demontaż mebli,
  • dostarczenie przez naszą firmę sprzętu do pakowania tj. kartony, folie stretch, taśmy, kątowniki, markery, folia bąbelkowa itd
  • sprzątanie pomieszczeń po przeprowadzce,
  • rozpakowanie rzeczy i rozstawienie mebli.
  • i wiele innych…

Tak naprawdę nie ma ograniczeń co do zakresu naszych usług i jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania. Kolejnym czynnikiem, który ma wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania. W naszym przypadku zawsze staramy się liczyć stawkę w tzw. w jedną stronę np. Kraków Warszawa, a trasę powrotną Warszawa Kraków uzupełniamy innym zleceniem. Piszę staramy się, ponieważ jest to możliwe tylko wtedy jeśli dostaliśmy od Państwa wystarczającą ilość czasu na zorganizowanie takiego zlecenia. Czasami zdarza się ,że przeprowadzka musi być przeprowadzona  z dnia na dzień i wtedy niestety taka możliwość nam odpada. Nie zmienia to faktu ,że zawsze staramy się wyjść naprzeciw Państwa  oczekiwaniom a nasze ceny zawsze podlegają pewnym  negocjacjom.

 

 

PRZEPROWADZKI KRAKÓW WARSZAWA 

Profesjonalizm i doświadczenie to nasza dewiza.

Nasza firma posiada  nowoczesny tabor samochodów o różnych parametrach, które są  na bieżąco przeglądane, serwisowane i  naprawiane aby mieć pewność najwyższej jakości. Państwa zaufanie jest dla nas priorytetem dlatego robimy wszystko aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Punktualność, rzetelność i profesjonalizm to nasze hasła przewodnie.  Dzięki takiemu podejściu obecnie dysponujemy szeroką bazą klientów, którzy wielokrotnie do nas wracają i korzystają z naszych usług  regularnie. Przeprowadzki na trasie Kraków Warszawa i Warszawa Kraków to nie jedyne trasy, które wykonujemy. Nasze auta jeżdżą po całej Polsce jak i Europie. Jeśli więć jesteście Państwo na etapie wyboru firmy przeprowadzkowej to gorąco zachęcam do skorzystania właśnie z naszych usług. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zarówno w przeprowadzkach jak i transporcie towarów. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom. Punktualność, uczciwość, dokładność, kultura osobista to tylko niektóre z cech wyróżniających nas spośród innych.