PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE KRAKÓW

traffic-jam-1703575_1920

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE KRAKÓW

Transport drogowy jest obecnie najbardziej popularnym środkiem lokomocji w Europie. Obecnie Polska jest liderem w tej branży z najnowocześniejszym taborem.

 

Przeprowadzki międzynarodowe w Krakowie

 

Kraków jako drugie co do wielkości miasto w Polsce jest siedzibą wielu firm przewozowych. Jedną z nich jest Frogstrans, która posiada w swojej ofercie przeprowadzki międzynarodowe z Krakowa do wszystkich krajów Europy zachodniej.

 

Wybór firmy transportowej

 

Szybki rozwój gospodarki oraz  niskie koszty pracownicze powodują, że zagraniczne firmy wybierają Polskę do produkcji swoich wyrobów.  Często bywa tak, że odbiorca znajduje się kilka tysięcy kilometrów od producenta, wtedy niezbędni są sprawdzeni przewoźnicy, którzy wykonają każde zlecenie. Dla wielkich firm najważniejszy jest czas i punktualność dostaw, dlatego niewiele firm może sprostać takim wyzwaniom.

 

Zapotrzebowanie na transport

 

Pomimo rozwoju firm transportowych cały czas istnieje ogromne zapotrzebowanie na transport krajowy i międzynarodowy.  Szczególnie transport ciężki 24 t  C+N cieszy się duża popularnością. W tej dziedzinie działa już wiele firm transportowych w Krakowie, lecz zdecydowanym liderem jest www.frogstrans.pl