PRZEPROWADZKI MIELEC

Decydując się na firmę przeprowadzkową trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Wybór w internecie jest ogromny, niestety nie każda firma jest profesjonalna.

PRZEPROWADZKI MIELEC

luggage-730599_640

 Przeprowadzki Mielec

Wybór firmy

Od urodzenia mieszkam w Mielcu – mieszkanie w bloku na trzecim pietrze, 2 pokoje z kuchnią. Lokal dostałem od rodziców, którzy przeprowadzili się do domu na obrzeża miasta. Mielec jest małym miasteczkiem i ciężko tutaj o dobra pracę , więc posatnowiłem znaleźć zatrudnienie w Warszawie. Tak się złożyło, że w dwa tygodnie po wysłaniu swojej aplikację zgłosiło się do mnie paru pracodawców i dostałem pracę w dużym mieście.

Pomyślałem super czas na wybór firmy przeprowadzkowej jednak okazało się, że to nie takie proste.  Firm oferujących takie usługi jest wiele w internecie lecz nie wszystkie wykonują usługi przeprowadzkowe przy okazji. Nie mam dużo rzeczy, a zależało mi na dobrej cenie, ponieważ potrzebuję pieniędzy na wynajem i urządzenie mieszkania.

Po wnikliwym przeszukaniu internetu znalazlem odpowiednią firmę, która świadczy takie usługi . Jest to firma frogstrans, która zabrała moje rzeczy w doładunku do innego ładunku. Mialem około 20 kartonów i telewizor. Kierowca zjawil się punktualnie na przeprowadzkę i pomógł mi zapakować moje mienie na auto. Wszystko przebiegło pomyślenie i jeszcze tego samego dnia wieczorem miałem swoje rzeczy w Warszawie.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy

 

Przed wybore firmy przeprowadzkowej trzeba zwrócić uwage na kilka czynników:

  • Po pierwsze, czy firma dysponuje ważnym ubezpieczeniem transportowym OCP.
  • Po drugie, czy posiada wykwalifikowanych pracowników i auta przystosowane do przeprowadzki.
  • Po trzecie, czy posiada stronę internetową z wszelkimi informacjami i danymi firmy.

Są to bardzo ważne informacje, na które każdy powinien zwrócic uwagę przy wyborze firmy przeprowadzkowej.