Przeprowadzki Opole Warszawa

PRZEPROWADZKI OPOLE WARSZAWA

USŁUGI TRANSPORTOWE  OPOLE WARSZAWA 

Wybór firmy transportowej nie należy do najłatwiejszych czynności, w sytuacji kiedy zależy nam na jakości oferowanych usług. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest najwyższa jakość oferowanych usług transportowych oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zlecenia przebiegała szybko, sprawnie, a przede wszystkim profesjonalnie.

PRZEPROWADZKI OPOLE WARSZAWA  – Dlaczego właśnie my?

Może dlatego, że nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu i przeprowadzek pozwala nam zrealizować wszelkiego rodzaju wymagania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wciąż poszerzamy zakres naszych usług, oraz inwestujemy w sprzęt niezbędny do realizacji zleceń na najwyższym poziomie. Naszym mottem przewodnim jest “nie ma rzeczy  niemożliwych” przez to mamy pewność, że jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom. I nie ma tu znaczenia czy chcesz przewieźć tylko kilka rzeczy lub całą naczepę. Nie ma też znaczenia czy przeprowadzka będzie dotyczyła biura, piwnicy, domu itd.. Założenie jest jedno-zawsze musisz mieć pewność, że wszystko dojedzie na czas, bez zbędnego stresu w ciągłym kontakcie z nami. Wszelkie pytania i niejasności będą na bieżąco wyjaśniane aby dać Ci poczucie, że za tym wszystkim stoi nasz profesjonalizm i doświadczenie.

PRZEPROWADZKI OPOLE WARSZAWA  – Co oferujemy?:
Do naszych głównych zadań należy:

 • usługi transportowe i przeprowadzkowe na trasie Opole – Warszawa.
 • terminowość – cenimy sobie czas klienta, dlatego przykładamy dużą wagę do realizacji zlecenia w ustalonym czasie.
 • przystępne ceny w stosunku do konkurencji.
 • miłą obsługę – gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta.
 • nowoczesny tabor – dysponujemy najnowszym sprzętem transportowym, który umożliwia nam transport z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa podczas przewozu.

PRZEPROWADZKI OPOLE WARSZAWA – Zakres naszych usług:

 • usługi transportowe -częściowe tzw.”przy okazji “oraz bezpośrednie.

 • usługi przeprowadzkowe:  mieszkań, domów, biur, piwnic, szkół, instytucji publicznych itd.

 • pakowanie i zabezpieczenie mienia

 • dostarczanie potrzebnego do odpowiedniego zabezpieczenia rzeczy tj. kartony, folie bąbelkowe, folia strecz, kątowniki itd.

 • demontaż i montaż mebli,

 • wnoszenie i znoszenie mienia,

 • i wiele innych…

Nasza podstawowa myśl przewodnia to przede wszystkim zadowolenie klienta ze współpracy z nami. Dlatego zawsze stajemy na wysokości zadania aby mieć pewność, że kiedyś do nas jeszcze wrócicie…I dlatego właśnie do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie aby móc sprostać każdemu wyzwaniu.

PRZEPROWADZKI OPOLE WARSZAWA – Nasz Cennik

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie na podstawie rozeznania w zakresie wymaganych usług. Abyśmy mogli zrobić dokładną wycenę transportu lub przeprowadzki bardzo prosimy wysłać nam zapytanie na maila z informacjami jaki zakresu usług będzie potrzebny. Na naszej stronie www.frogstrans.pl znajdziecie Państwo informację co jest potrzebne do takiej kompleksowej wyceny.

 PRZEPROWADZKI OPOLE WARSZAWA

PRZEPROWADZKI OPOLE WARSZAWA  CENNIK

TRANSPORT OPOLE WARSZAWA