PRZEPROWADZKI RZESZÓW KATOWICE

20171123_091155_HDR

Nasza firma to zespół zgranych profesjonalistów pracujących dla naszych klientów w zakresie organizowania, przeprowadzania i końcowego rozliczenia przeprowadzek dla klientów całego kraju a w szczególności na trasie Rzeszów Katowice, Katowice Rzeszów. Każde postawione nam zadanie realizujemy od A do Z w naszym gronie.

Wycena i zamówienie transportu

Już na etapie wyceny i planowania trasy klient spotyka się z fachowymi i miłymi dyspozytorami i dyspozytorkami, którzy to nie tylko doradzą najlepszą trasę, ale również i dobiorą pojazd odpowiedni do potrzeb klienta.

Czym wozimy

Dysponujemy dużą i nowoczesną flotą pojazdów, dzięki którym towar dotrze w całości i przede wszystkim bezpiecznie. Zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej i monitoring w postaci śledzenia GPS pozwala pracownikom biurowym doglądać całego transportu i informować klienta na każdym etapie. Ponadto też świadczone przez nas usługi transportowe w formie przeprowadzki to fachowi tragarze, którzy zajmą się przeniesieniem mebli i innych sprzętów z miejsca początkowego do auta i z auta do miejsca docelowego.

Z racji tego, iż posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzkach, każdy element jest dokładnie zabezpieczany na czas transportu i bierzemy pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody w transporcie. Ponadto posiadamy stosowne ubezpieczenie przewoźnika, które obejmuje zdarzenia losowe i niezależne od nas. Najlepszym dowodem na nasz profesjonalizm jest jednak fakt, iż nie musieliśmy w dotychczasowej karierze uciekać się do korzystania ze wspomnianego ubezpieczenia.