PRZEPROWADZKI RZESZÓW POZNAŃ

20190726_154650_HDR

PRZEPROWADZKI RZESZÓW POZNAŃ, POZNAŃ RZESZÓW

USŁUGI TRANSPORTOWE RZESZÓW POZNAŃ, POZNAŃ RZESZÓW

Nasza firma oferuje usługi przeprowadzkowe i transportowe na trasie Rzeszów – Poznań, Poznań Rzeszów. Przewozimy osoby i rzeczy, dajemy gwarancję na jakość świadczonych usług. Naszymi atutami są dobre ceny, profesjonalna załoga, terminowe przewozy. Dzięki temu na rynku usług przeprowadzkowych i transportowych jesteśmy obecni od lat. Mamy misję firmy, wizję działania oraz szerokie plany na przyszłość. Firma rozbudowuje się i działa coraz lepiej, a klienci polecają nas swoim znajomym oraz rodzinie. 

Korzystne ceny i doskonała oferta


Oferujemy przystępne ceny usług, a stali klienci mogą liczyć na rabaty oraz promocje cenowe. Gwarantujemy miłą obsługę naszych kierowców oraz pracowników przyjmujących zlecenia od klientów. Kierowcy posiadają uprawnienia zawodowe, podnoszą kwalifikacje, dysponują aktualnymi badaniami lekarskimi oraz są związani z naszą firmą przez wiele lat. Nie rezygnują ze współpracy z nami, dbają o jakość usług i są profesjonalni w każdym calu. 

Profesjonalizm i tabor w dobrym standardzie


Posiadamy nowoczesny tabor samochodów o różnych parametrach. Nasze auta są na bieżąco przeglądane, serwisowane, naprawiane. Z nami Państwa przesyłki dotrą zawsze na wskazane miejsce o określonej porze. Zaufanie to podstawa, a naszej firmie warto zaufać. Nie zawodzimy zaufania, termin i klient to dla nas świętość. Dzięki takiemu podejściu obecnie dysponujemy szeroką bazą klientów, którzy wielokrotnie do nas wracają i korzystają z naszych usług bardzo regularnie. Dla każdego klienta mamy dobrą informację, usługi doskonałej klasy oraz najwyższej jakości pojazdy. Co pewien czas dokupujemy nowe pojazdy, które są w idealnym stanie i w dobrej cenie. Zapraszamy do współpracy – jeśli potrzebują Państwo to jednorazowej, ale rekomendujemy naszą firmę jako stałego wykonawcę usług przeprowadzkowych i transportowych. Na pewno będą Państwo zadowoleni z jakości, cen oraz standardu. Wyprzedzamy konkurencję, o czym będą mogli Państwo samodzielnie się przekonać. Naszej firmie warto zaufać, ponieważ nigdy nie zawodzimy naszych klientów.