Przeprowadzki Rzeszów-Warszawa,Warszawa-Rzeszów

PRZEPROWADZKA Z RZESZOWA DO WARSZAWY

 helsinki-1205043_1280-2

Przeprowadzka z Rzeszowa do Warszawy była wielkim wydarzeniem dla klientów. Była to ich pierwsza przeprowadzka od wielu lat. Od urodzenia mieszkali w Rzeszowie i teraz na starość zaplanowali zamieszkać w stolicy tam gdzie mieszka ich córka.

 PRZEPROWADZKI RZESZÓW-WARSZAWA,WARSZAWA-RZESZÓW

Co zabrać?

 

Po sprzedaży mieszkania byli właściciele mieli dwa tygodnie na opuszczenie i skompletowanie swojego dobytku. Postanowili, więc nie zabierać wszystkiego, a tylko najpotrzebniejsze rzeczy.  To co zgromadzili przez wiele lat zajmowało całe mieszkanie , piwnice i garaż. Sami nie mogli sobie z tym poradzić, dlatego wynajęli nas z firmy www.frogstrans.pl do pomocy przy utylizacji i przeprowadzki mienia.

Utylizacja mienia

Cała przeprowadzka zajęła nam 2 dni – najpierw utylizacja starego sprzętu i mebli, później pakowanie i transport do nowego miejsca.  Warto wiedzieć, że  gdy chcemy zutylizować meble to możemy zgłosić się do miejskiego przedsiębiorstwa komunalnego w danej gminie i możemy oddać zużyty sprzęt i meble za darmo raz do roku. Z takiego też przywileju skorzystaliśmy.  Po pozbyciu się niepotrzebnych rzeczy zostało kilka mebli oraz kartonów i worki. Wszystko zapakowaliśmy i ruszyliśmy w droge do Warszawy.

Rozładunek mienia

Rozładunek był dość szybki , wszyskie rzeczy zostały umieszczone na parterze. Jest to wygoda dla starszych osób , które nie zawsze radzą sobie  ze schodami.