Przeprowadzki Rzeszów cennik

PRZEPROWADZKI RZESZÓW, PRZEPROWADZKA W RZESZOWIE

Często zadajemy sobie pytanie “czy istnieje różnica między droższą i tańszą firmą przeprowadzkową?”

Jest takie stare powiedzenie w biznesie, które mówi: “tańsze firmy wrzucają wszystkie rzeczy w tył furgonetki, a potem znowu na drugi koniec, rozbijając połowę w tym procesie”. W realnym świecie trzeba zastanowić się, co tak naprawdę jest dla nas ważne; meble są przenoszone z jednego miejsca na drugie, transportowane, a następnie rozładowane i umieszczone w nowym domu To. nie fizyka jądrowa!

Spójrzmy prawdzie w oczy, Droższa firma jest odpowiedzialna, wydajna z miłą obsługą. To firma, która dotrze do nas czas, nie rozbije twoich najcenniejszych przedmiotów, jest uprzejma i dostarczy dobytek w jednym kawałku w uzgodnionym czasie. Co ciekawe, mniejsze lub rodzinny firmy wydają się lepsze w tym co robią.

PRZEPROWADZKI RZESZÓW, FIRMA PRZEPROWADZKOWA RZESZÓW

Czego potrzebujesz?

Pierwszą rzeczą jest to czego naprawdę szukasz. Niektóre firmy oferują kompletne usługi demontażu, montażu mebli, sprzątanie, zabezpieczanie mienia i inne bardziej wyszukane usługi. Będziesz w efekcie płacić za te usługi! Jeśli chcesz po prostu przenieść dom i nie szukasz samochodu dostawczego, masz szeroki wybór. Przed znalezieniem firmy, zdecyduj jaki poziom usług faktycznie potrzebujesz.

PRZEPROWADZKI RZESZÓW, RZESZÓW PRZEPROWADZKI

Gdzie szukać?

Ogłoszenia w czasopismach, gazetach są dobrym punktem wyjścia. Najlepszym sposobem jest korzystanie z wyszukiwarek takich jak Google czy Yahoo lub zaufać firmie z polecenia. Gdy masz listę można rozpocząć proces selekcji. Cena jest oczywiście kluczowym kryterium. Fora internetowe są następnym sposobem na znalezienie firmy, gdzie można poprosić innych o opinię.

Każda firma przeprowadzkowa twierdzi, że mamy doskonałą obsługę, ale badania pokazują, że 90% firm przeprowadzkowych naprawdę zapewnia dobrą obsługę. Jedyne pytanie brzmi, ile należy zapłacić?

FIRMA PRZEPROWADZKOWA RZESZÓW

Zapewniamy:

– Obsługę na najwyższym poziomie
– Oględziny mieszkania, czy biura na życzenie klienta w celu przedstawienia Kosztorysu przeprowadzki
– Ubezpieczenie mienia na czas przeprowadzki

Nasza firma działa nieprzerwalnie do 2014 roku. W tym czasie wykonaliśmy setki przeprowadzek na terenie kraju i zagranicą.  Wysyłaliśmy mienie przesiedleńcze poza Europe do USA i Australii. Pomagamy w odprawach celnych w Polsce i zagranicą.  Dostarczamy potrzebne materiały do pakowania i zabezpieczenia.