PRZEPROWADZKI TRANSPORT KRAKÓW LUBLIN

zdjecie auto

PRZEPROWADZKI TRANSPORT KRAKÓW LUBLIN

Między Świętami, a Sylwestrem otrzymałem zlecenie na przeprowadzkę biura z Krakowa do Lublina. Zlecenie polegalo na zabezpieczeniu,rozkręceniu, zniesieniu, przetransportowaniu, wniesieniu i skreceniu mienia na miejscu rozładunku. Wszystko zostało wykonane w ciągu jednego dnia.

PRZEPROWADZKI TRANSPORT KRAKÓW LUBLIN - Zabezpieczenie mienia - przeprowadzki Kraków Lublin

Trasa między tymi miastami jest dość dobra, a odległość to około 340 km. Załadunek rozpoczeliśmy od 7.30 rano tak aby wszystko było dostarczone i rozpakowane jeszcze tego samego dnia.  Meble znajdowały się na dwóch piętrach w kamienicy w Krakowie. Najpierw zostały zabezpieczone i zniesione meble z I pietra. W budynku na samym parterze znajdował się ogromny korytarz, więc tam umieściliśmy wszystkie meble. Następnie przystapiliśmy do zabezpieczenia mebli na parterze. Było to całe biuro - 4 pomieszczenia z biurkami, szafkami, krzesłami i sprzetem komputerowym. Samo zabezpieczenie zajęło około 3 godziny, musieliśmy użyc do tego strecz, folie bąbelkową, narożniki i papier do pakowania.

PRZEPROWADZKI TRANSPORT KRAKÓW - Załadunek mienia - przeprowadzki Kraków Lublin

Po zabezpieczeniu mienia zaczęliśmy przenosić meble na auto. Niestety ktoś zablokował samochodem osobowym podjazd pod klatkę i auto nie mogło podjechać pod samą klatkę. Wyposażenie biura musiało być przenoszone z kamienicy na druga stronę ruchliwej ulicy. Załadunek na auto trwał około 2 godzin. Po spakowaniu towaru wyruszyliśmy w kierunku Lublina.

PRZEPROWADZKI TRANSPORT KRAKÓW LUBLIN - Transport z Krakowa do Lublina

Wyruszylismy około godziny 12.30 - 13.00, z początku trasa wyglądała świetnie, nie było śniegu ani deszczu - zapowiadał sie dobry dzień. Niestety nie trwało to długo, za granicami Tarnowa zaczął pojawiać sie śnieg, a co gorsza taki juz zamarznięty po wcześniejszych opadach. Gdy zjechałem z autostrady drogi wojewódzki były w strasznym stanie - nie odśnieżone i śliskie. Normalnie czas transportu to okolo 4 godziny i 30 minut, niestety w tych warunkach trwalo to prawie 6 godzin.

PRZEPROWADZKI TRANSPORT KRAKÓW LUBLIN - Dojazd i rozładunek mebli w Lublinie  - przeprowadzki Kraków Lublin

Po dojeździe na miejsce klient już czekał - naszczęście uprzedziliśmy go o opóźnieniu spowodowanym pogodą. Rozładunek był sprawny, część mebli została wniesiona na I piętro natomiast reszta pozostała na parterze. Musielismy również skręcić meble - całość trwała 2 godziny. Klient był bardzo zadowolony - wszystko dotarło w całości bez uszkodzeń