PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW

14957956984_3259643d9d_b

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW

USŁUGI TRANSPORTOWE WARSZAWA KRAKÓW

Wybór firmy transportowej nie należy do najłatwiejszych czynności, w sytuacji kiedy zależy nam na jakości oferowanych usług. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest najwyższa jakość oferowanych usług transportowych oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja zlecenia przebiegała szybko, sprawnie, a przede wszystkim profesjonalnie.

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW – Dlaczego właśnie my?

Może dlatego, że nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu i przeprowadzek pozwala nam zrealizować wszelkiego rodzaju wymagania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wciąż poszerzamy zakres naszych usług, oraz inwestujemy w sprzęt niezbędny do realizacji zleceń na najwyższym poziomie. Naszym mottem przewodnim jest „nie ma rzeczy  niemożliwych” przez to mamy pewność, że jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom. I nie ma tu znaczenia czy chcesz przewieźć tylko kilka rzeczy lub całą naczepę. Nie ma też znaczenia czy przeprowadzka będzie dotyczyła biura, piwnicy, domu itd.. Założenie jest jedno-zawsze musisz mieć pewność, że wszystko dojedzie na czas, bez zbędnego stresu w ciągłym kontakcie z nami. Wszelkie pytania i niejasności będą na bieżąco wyjaśniane aby dać Ci poczucie, że za tym wszystkim stoi nasz profesjonalizm i doświadczenie.

Szacunkowy koszt transportu:

– Odległość z Warszawy do Krakowa wynosi 293 km

– Czas transportu to około 5 godzin

– Koszt transportu 293 x2 ( w obydwie strony) x 2 zł za km = 1172 zł

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW – Co oferujemy?:

Do naszych głównych zadań należy:

 • usługi transportowe i przeprowadzkowe na trasie Warszawa -Kraków.
 • terminowość – cenimy sobie czas klienta, dlatego przykładamy dużą wagę do realizacji zlecenia w ustalonym czasie.
 • przystępne ceny w stosunku do konkurencji.
 • miłą obsługę – gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta.
 • nowoczesny tabor – dysponujemy najnowszym sprzętem transportowym, który umożliwia nam transport z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa podczas przewozu.

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW – Zakres naszych usług:

 • usługi transportowe -częściowe tzw.”przy okazji „oraz bezpośrednie.
 • usługi przeprowadzkowe:  mieszkań, domów, biur, piwnic, szkół, instytucji publicznych itd.
 • pakowanie i zabezpieczenie mienia
 • dostarczanie potrzebnego do odpowiedniego zabezpieczenia rzeczy tj. kartony, folie bąbelkowe, folia strecz, kątowniki itd.
 • demontaż i montaż mebli,
 • wnoszenie i znoszenie mienia,
 • i wiele innych…

Nasza podstawowa myśl przewodnia to przede wszystkim zadowolenie klienta ze współpracy z nami. Dlatego zawsze stajemy na wysokości zadania aby mieć pewność, że kiedyś do nas jeszcze wrócicie…I dlatego właśnie do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie aby móc sprostać każdemu wyzwaniu.

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW– co ma największy wpływ na cenę?

Pewnie niejednokrotnie zastanawialiście się Państwo co tak naprawdę wpływa na koszt usługi przeprowadzkowej? Czy jest to ilość rzeczy do zabrania, ich waga czy może jednak ilość przejechanych kilometrów?

Odpowiedź brzmi-wszystko co wymienione ale jest jeszcze wiele innych czynników ,które pozwolę sobie tu omówić. Może zacznę od wagi i ilości rzeczy do zabrania. Ta informacją jest dla nas niezbędna bo na tej podstawie jesteśmy w stanie określić jakie auto do załadunku będzie potrzebne a wybór jest dość spory;-)Może to  być standardowy bus plandeka lub tzw”blaszka”. Jeśli rzeczy będzie więcej można podstawić autko typu solówka lub nawet naczepę. Poza tym wszystko też zależy od możliwości podjazdu pod dany budynek czy mieszkanie gdyż niestety są miejsca np. W centrum miast jak Warszawa czy Kraków  gdzie duże auto nie wjedzie i jest wtedy konieczność wymiany na np.3 mniejsze auta. Na pewno nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie.

Kolejnym ważnym elementem ,który ma wpływ na cenę jest długość trasy czyli tzw.przebyte kilometry. Ale tu też są pewne możliwość ;-)Już wyjaśniam co mam na myśli. Zlecacie nam Państwo przeprowadzkę na trasie Warszawa Kraków , a my przecież teoretycznie jadąc w jedną stronę musimy wrócić i obliczyć koszta w obie strony? Jednak wcale to tak w naszym przypadku nie działa;-).Mamy auta ,które jeżdżą po całej Polsce jak i Europę i dlatego nie musimy liczyć stawki w obie strony bo auto zazwyczaj jedzie dalej lub mam już znaleziony ładunek powrotny. Czyli mówiąc najprościej Państwo nam zlecicie przeprowadzkę na trasie Warszawa Kraków , a my transport powrotny z Krakowa do Warszawy organizujemy sobie sami. W taki sposób koszta są dzielone na pół przez  co  mamy możliwość zaoferowania Państwu zdecydowanie atrakcyjniejszej oferty. Ważne jest dla nas natomiast z jakim uprzedzeniem dostaniemy od Państwa informację o zamiarze przeprowadzenia się.

Inaczej jest kiedy przeprowadzka ma być wykonana w mieście np. Warszawie z ulicy na ulicę bądź w Krakowie  wtedy koszta liczone są w stawkach godzinowych. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cenę są tzw. usługi dodatkowe .Mam tu na myśli usługę wnoszenia i znoszenia mienia, zabezpieczenie rzeczy przed transportem, pakowanie mienia w dostarczone przez naszą firmę kartony, montaż i demontaż mebli oraz wiele innych. Tak naprawdę to wy Państwo wyznaczacie granicę naszych usług, bo dla nas niemożliwe nie istnieje, a nasze wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach daje nam taką możliwość.

Jak zwykle posłużę się przykładem. W większości przypadków osoby zamawiającej usługę przeprowadzki z np. Warszawy do Krakowa dzwonią lub piszą od razu pytając o cenę. My oczywiście jak najbardziej chcielibyśmy to zrobić ale nasza uczciwość i wieloletnie doświadczenie najzwyczajniej w świecie nam na to nie pozwala. Dlaczego piszę o uczciwości? Bo moglibyśmy oczywiście podać jakąś orientacyjną cenę, a już po przyjeździe na miejsce w dniu przeprowadzki zacząć wyliczać tzw. “koszta dodatkowe”. My takim działaniom mówimy zdecydowane NIE, a wiem, że niestety wiele firm przeprowadzkowych właśnie w ten sposób działa.

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW – Nasz Cennik

Wszystkie ceny są ustalane indywidualnie na podstawie rozeznania w zakresie wymaganych usług. Abyśmy mogli zrobić dokładną wycenę transportu lub przeprowadzki bardzo prosimy wysłać nam zapytanie na maila z informacjami jaki zakresu usług będzie potrzebny. Na naszej stronie www.frogstrans.pl znajdziecie Państwo informację co jest potrzebne do takiej kompleksowej wyceny.

 PRZEPROWADZKI WARSZAWA-KRAKÓW

PRZEPROWADZKI WARSZAWA KRAKÓW CENNIK

TRANSPORT WARSZAWA KRAKÓW