PRZEPROWADZKI WARSZAWA POZNAŃ

20170401_071309Niedawno wykonywałem przeprowadzkę z Warszawy do Poznania byly to dwie małe przeprowadzki połączone razem tak zwane przeprowadzki przy okazji. Ten sposób na przeprowadzkę jest bardzo popularny wśród studentów i młodych małżeństw.

PRZEPROWADZKI WARSZAWA POZNAŃ

Transport i noszenie mienia

W jednym i drugim miejscu nie było wiele rzeczy, praktycznie same kartony i worki. Załadunek trwał około godziny w obu miejscach, na mojec nieszczeście w każdym miejscu było to 4 pietro, a niektóre walizki i kartony były bardzo ciężkie. Jednak dałem radę i wszystko udało się załadować na auto. Klienci w Warszawie zamówili transport mienia wraz z pomoca kierowcy na załadunku i rozładunku, w naszej firmie istnieje kilka opcji i może to być: sam transport, transport i pomoc kierowcy lub transport i pomoc 2 osób do noszenia mienia.

Korzyści związane z przeprowadzką przy okazji

Rozładunek był zaplanowany na drugi dzień, więc po załadunku mienia mogłem na spokojnie ruszyć w stronę Poznania. Czasami klientci życzą sobie aby ich rzeczy dotarły do miejsca docelowego bezpośrednio tego samego dnia. Wiąże się to jednak z większymi kosztami, ponieważ w tym wypadku nie ma opcji doładowania innych rzeczy, a tym samym cena z przeprowadzkę automatycznie wzrasta. Studenci są bardzo elastyczni jeśli chodzi o czas co sprzyja cenie za usługę przeprowadzkową.

Przeprowadzka – sprawna translokacja

Polacy coraz cześciej sie przeprowadzają dzięki otwarciu granic i rozwoju gospodarczemu. Możemy mieszkać i uczyć się gdzie nam sie podoba. W czasie komunizmu ludzie nie mogli tak łatwo zmieniać miejsca pobytu – przeważnie pracowało się w jednym zakładzie pracy do emerytury i mieszkało się w tym samym mieście całe życie.