PRZEPROWADZKI WROCŁAW GDAŃSK

20171114_104536_HDR

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Naszym najwięszym priorytetem jest sprostać oczekiwaniom naszego klienta.Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam uświadomić sobie jak ważny w tej kwestii jest człowiek oraz jego potrzeby.Przeprowadzki oraz transport mogłoby się wydawać czymś banalnie prostym ale jeśli głebiej się nad tym zastanowimy to uświadomimy sobie ,że wcale tak do końca nie jest.

Mogłoby się wydawać co w tym trudnego zapakować rzeczy i przewieźć z  punktu A do punktu B ale tym razem to ja zadam Państwu pytanie tzn, a w co Państwo je zapakujecie?Jakich  kartonów użyjecie?Jak zabezpieczyć meble oraz AGD przed uszkodzeniem itd…I wtedy to właśnie zaczyna się mieszanina myśli oraz związany z tym stres.

Ale tak naprawdę wcale tak nie musi być. Możecie Państwo wrócić do wcześniejszego bezstesowego  stanu;-) a pytaniami które się pojawiły pozwolić zająć się nam. Jesteśmy otwarci na wszelkie wymagania i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby im sprostać.Szeroki zakres usług które posiadamy są:

-transport,

-przeprowadzki,

– pakowanie i zabezpieczanie mienia,

– przechwywanie rzeczy,

– montaż i demontaż mebli,

– utylizacja ,

– sprzątanie po przeprowadzce,

Pozwoli to nam całkowicie  dopasować się do Państwa potrzeb.

Jedynie czego od Pańswa wymagamy to informacji czego od nas oczekujecie. Co będziecie Państwo chcieli przewieźć i jaki zakres usług Pańswa interesuje, reszta należy do nas.

Pozwólcie nam aby  nasze zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwoliło pokazać Państwu, że przeprowadzki Wrocław Gdańsk wcale nie muszą być pełne nerwów oraz niepotrzebnego stresu. Abyśmy mogli udowodnić Państwu, że w czasach gdzie punktualność, solidność i zaufanie schodzą powoli do lamusa dla nas nadal są sprawami priorytetowymi. Nie ma rzeczy niemożliwych ani niewykonalnych są tylko rzeczy źle przemyślane bądź niedopracowane.

Przeprowadzki oraz transport to przede wszystkim logistylka, a w naszym przypadku również i pasja. Każdy nasz nowy zleceniodawca  był dla nas nowym wyzwaniem ale co najważniesze nowym doświadczeniem. Pozwólcie nam aby dać Wam radość w dniu przeprowadzki, a nam możliwość dalszego poszeżania naszych horyzontów.