PRZEPROWADZKI WROCŁAW LUBLIN

logistics-3382013_1920

Jesteśmy firmą zajmującą się zarówno przeprowadzkami na trasie Wroclaw Lublin jak i transportem na terenie całej europy.W zakresie naszych usług jest nie tylko transport gabarytowy ale również drobnicowy i tzw przy okazji.

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalistyczny sprzęt do zabezpieczania mienia przed transportem. Daje wam to pewność, że rzeczy nie zostaną uszkodzone w trakcie jazdy. Jeśli natomiast nie czujecie się na siłach aby tym się zajmować możecie zlecić to nam.

ZAKRES USŁUG

W zakresie naszych usług jest kompleksowe zabezpieczanie i pakowanie mienia. Przeprowadzka? Jak najbardziej. Wystarczy wypełnić ankietę na naszej stronie www.frogstrans.pl  i podać tam wszystkie wymagane informacje. Jak tylko je od Państwa otrzymamy zostanie wysłana dokładna wycena przeprowadzkowa nieposiadająca żadnych kwot ukrytych. Taka kwota jaka zostanie podana tyle płacisz. Chyba, że zostanie poszerzony zakres wykonywanych usług, a jest ich dość sporo i z każdym nowym doświadczeniem coraz więcej.

Do zakresu naszych usług należy między innymi:

– transport,

– przeprowadzki,

– tragaże,

– zabezpieczanie mienia,

– specjalistyczy sprzet do pakowania,

– utylizaja,

Wypadł wam nagły transport bądź planujecie się wkrótce przeprowadzić?Jeśli tak to zapraszamy do nas. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawne i profesjonalne wykonywanie wszelkich usług. Wystarczy zadzwonić, wysłać maila, a my już wszystkim się zajmiemy. Zapraszamy