PRZEPROWADZKI WROCŁAW POZNAŃ

17233058042_b2a96148e4_bJeśli szukasz profesjonalnej firmy przeprowadzkowo transportowej na trasie Wrocław, Poznań i Poznań, Wrocław to powiem Ci od razu, że bardzo dobrze trafiłeś. Odkąd sięgnę pamięcią moje życie kręciło się wokół przeprowadzek. I może to własnie z tego powodu mam w tej dziedzinie tak duże doświadczenie gdyż nie bez kozery mówi się że najlepiej uczy się na własnych błędach.

Pierwsza przeprowadzka była lataaaaaaaaaaa temu gdzie jeszcze nie było takich udogodnień i możliwości co nie zmienia faktu, że wspominam ją niezbyt przyjemnie. Zatroskana mama wiecznie powtarzająca, że już nigdy więcej;-)). Ale niestety życie swój scenariusz pisze i następowały kolejne z tym samy rezultatem. Przyszedł czas kiedy się usamodzielniłam i kiedy to ja miałam się przeprowadzić. Niestety nie było wiele lepiej ale nie miałam na to większego wpływu. Najważniejsze co z tych wszystkich lekcji wyniosłam to doświadczenie i przeświadczenie o tym, że najwyższa pora aby zmienić oblicze klasycznej przeprowadzki. Wspólnie z mężem ,który gdzieś po drodze się u mnie pojawił;-) założyliśmy rodzinną  firmę przeprowadzkowo- transportową www.frogstrans.pl , którą prowadzimy po dziś dzień.

Jesteśmy firmą, która za cel stawia sobie komfort oraz zadowolenie klienta. Lata doświadczeń sprawiły, że nie boimy się nowych wyzwań, które przed nami stawiacie. Naszą dewizą jest punktualność, solidność oraz dokładność. Kolejne lata pozwoliły nam na poszerzenie usług w zakresie przeprowadzek, a co za tym idzie to nie musicie się już Państwo martwić o specjalistyczny sprzęt do pakowania bo takowy posiadamy w swojej ofercie. Poza tym pomoc przy wnoszeniu i znoszeniu, zabezpieczanie mienia do transportu, montaż i demontż mebli i wiele innych.

Jeśli więc szukacie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej bądź po prostu potrzebujecie przewieźć kilka rzeczy zapraszany do nas. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.frogstrans.pl