PRZEPROWADZKI WROCŁAW RZESZÓW

20171123_091155_HDR

PRZEPROWADZKI WROCŁAW RZESZÓW

Przeprowadzki kojarzą nam się z olbrzymim wysiłkiem fizycznym i organizacją pracy. Mnóstwo osób jest przerażona na samą myśl o nadchodzących przenosinach do innego miasta i najlepiej odłożyliby to na później. Tymczasem przeprowadzka nie musi byc taka straszna wystarczy, że wynajmiemy profesjonalną firmę przeprowadzkową.

WARTO POSTAWIĆ NA FACHOWCÓW

Przeprowadzki Wrocław Rzeszów to jeden z naszych głównych kierunków przeprowadzkowych i transportowych. Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne. Nasze doświadczenie pomoże wam przebrnąć przez przeprowadzkę bez stresu. Zaplanujemy cały proces przenosin tak aby wszystko przebiegło bez zakłóceń. W naszej ofercie znajduje się również magazynowanie rzeczy na czas przeprowadzki. W naszym magazynie możesz pozostawić swoje mienie tak długo jak tylko chcesz i możesz być pewien, że twoje rzeczy są tam bezpieczne.

Z NAMI WASZE MIENIE JEST BEZPIECZNE

Dzięki naszemu doświadczeniu mamy sprawdzone metody zabezpieczania mebli i innych cennych przedmiotów. Gwarantujemy terminową dostawę w nienaruszonym stanie.  Posiadamy odpowiedznie ubezpiecznie na przewóz rzeczy oraz ubezpieczenie cywilne od uszkodzeń mienia w trakcie noszenia.

NOWOCZESNY SPRZĘT TO NASZ ATUT

Posiadamy nowoczesny sprzęt tak aby wykonać usługę bez uszkodzeń.  Pasy zabezpieczające, wóki transportowe, platformy transportowe oraz pasy do przenoszenia mebli i ciężkich przedmiotów to niezbędne zaplecze techniczne profesjonalnej firmy przeprowadzkowej.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Dla naszej firmy priorytetem jest Klient i jego zadowolenie z wykonanej usługi. Na życzenie kontrahenta dostarczamy kartony, folię strecz, folie bąbelkową i inne potrzebne materiały. Pomagamy na każdym etapie, doradzamy jak pakować i jak zabezpeiczać meble. Oferujemy kompleksową usługę pakowania rzeczy, przenosimy całe pomieszczenia bez udziału klienta.