PRZEPROWADZKI Z USA DO POLSKI

flag-3368374_1920 (1)

Zmiana miejsca zamieszkania, bądź zmiana siedziby firmy wiąże się z koniecznością dokonania przeprowadzki. Przeprowadzki są dość kłopotliwymi czynnościami, które wymagają dobrej organizacji, odpowiedniego czasu, odpowiedniego sprzętu. Zazwyczaj ciężko jest się przeprowadzić samemu, w tym celu można zgłosić się do firmy transportowej, która pomoże bezpiecznie przewieźć wszelkie rzeczy.

Przewóz rzeczy

Nasza firma oferuje usługi przeprowadzkowe i transportowe z USA do Polski i z Polski do USA. Organizujemy odprawy celne i wynajęcie kontenera od armatora. Magazynujemy mienie na czas znalezienia mieszkania. Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o pełen profesjonalizm oraz o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów transportowych, dzięki którym można przewozić praktycznie wszystko. Od rzeczy, którym przewóz nie jest w stanie zrobić żadnej krzywdy, do przedmiotów cennych i delikatnych jak szklane meble, pianina, itp.

Dobre ceny i profesjonalna obsługa

Firma nasza oferuje bardzo atrakcyjne ceny na tle konkurencji. Przeprowadzki z nami są tanie, szybkie i bezpieczne. Oferujemy bardzo miłą obsługę, która zawsze podchodzi do swojej pracy z uśmiechem na ustach. Nasi pracownicy chętnie pomogą w każdej części przeprowadzki.

Wiemy, że przeprowadzka to trudny i skomplikowany proces, dlatego chętnie w niej pomożemy. Dzięki nam twoja przeprowadzka odbędzie się w miłej atmosferze i w sposób bardzo zorganizowany co oszczędzi twój czas, jak i pieniądze. Z naszych usług zadowolony jest każdy korzystający z nich klient.