TRANSPORT PRZY OKAZJI RZESZÓW

Transport dorbnicowy i transport przy okazji.

 

 

Firmy kurierskie mają bardzo konkurencyjne ceny co do wysyłek małych paczek. Niestety, jeśli w grę wchodzi wiekszy przedmiot jak na przykład łóżko czy kanapa to zaczyna być problem.

 

Zamawiając transport  taki jak łóżko czy kanapa u kuriera,  który głównie przewozi paczki możemy napotkać się na nielada trudności. Firma kurierska zapewne powie nam, że nie będzie w stanie zabrać tego typu ładunku, ponieważ nie mieści się na palecie. W tym wypadku jedynym wyjściem jest firma transportowa, która posiada odpowiednie auta do przesyłek drobnicowych, gabarytowych i transportu przy okazji.

 

Wybór firmy transportowej

Przeprowadzki stalowa wola-przeprowadzka stalowa wola, transport stalowa wola

Niestety nie wszyskie firmy posiadają opcję transport przy okazji . Wiele przedsiębiorstw transportowych proponuje stawki jak za transport dedykowany – w tym wypadku jest to bardzo kosztowne.  Jednak jest na to rada,  firma  przeprowadzkowo – transportowa frogstrans.pl posiada takie usługi w swojej ofercie.

Firma prowadzi serwis na terenie całego kraju dla firm i klientów indywidualnych.

 

Czas dostawy towaru

 

Taka forma transportu jest bardzo korzystna dla konsumentów. Auto jadące w danym kierunku zabiera ładunek, który dostarczony jest po drodze z innym ładunkiem. Tym sposobem klient i przewoźnik  jest zadowolonym, każdy zarabia, a towar jest dostarczony do celu. Trzeba jednak pamietać, że przy takiej usłudze musimy zwrócić uwagę na czas dostawy.  Jeżeli decydujemy się na transport przy okazji musimy być elastyczni, firma transportowa zabiera kilka ładunków na tej trasie, więc bywa tak, że towar dotrze do nas za dwa dni lub później, oczywiście po uprzednim kontakcie z klientem.

Przeprowadzki stalowa wola-przeprowadzka stalowa wola, transport stalowa wola