Transport towarów Rzeszów

TRANSPORT TOWARÓW RZESZÓW – co ma największy wpływ na cenę usługi transportowej?

Transportujemy towary z Rzeszowa do wszystkich miejsc w Polsce i w Europie. Naszym głównym kierunkiem jest Anglia i Europa zachodnia.

Aby wycenić transort ważne jest dla nas z jakim uprzedzeniem dostaniemy od Państwa informację o zamiarze transportu rzeczy. Dlaczego tak się dzieje? A to dlatego, że jeżdżąc po całej Polsce i Europie możemy sobie pozwolić na to aby liczyć trasę w tzw. jedną stronę. Dla przykładu. Państwo zlecacie nam transport z Rzeszowa do Berlina, a my dobieramy w tym terminie np. transport ładunku na odcinku powrotnym z Berlina do Rzeszowa. W taki sposób koszta są dzielone na pół przez  co  mamy możliwość zaoferowania Państwu zdecydowanie atrakcyjniejszej oferty.

Inaczej jest kiedy transport ma być wykonany w mieście np. Rzeszów z ulicy na ulicę, wtedy koszta liczone są w stawkach godzinowych. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cenę są tzw. usługi dodatkowe. Mam tu na myśli usługę wnoszenia i znoszenia mienia, zabezpieczenie rzeczy przed transportem, pakowanie mienia w dostarczone przez naszą firmę kartony, montaż i demontaż mebli oraz wiele innych. Tak naprawdę to wy Państwo wyznaczacie granicę naszych usług, bo dla nas niemożliwe nie istnieje, a nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie daje nam taką możliwość.

TRANSPORT TOWARÓW RZESZÓW – kiedy najlepiej zacząć planować transport? Z jakim uprzedzeniem szukać firmy transportowej?

Tak naprawdę nie ma złotego środka w planowaniu transportu, bo zazwyczaj życie swój scenariusz pisze i  jest on robiona w dość krótkim czasie. Ma na to wpływ wiele czynników np. wielkosć i ilość towaru, kalsa towaru ( adr), itd. Naszym największym marzeniem jako firmy transportowej byłoby dostawać informację o transporcie z minimum kilkudniowym wyprzedzeniem, tak aby móc sobie wszystko zaplanować. Niestety w większości przypadków tak nie jest i musimy się wtedy dostosować do Państwa oczekiwań. Jedno jest pewne ,bez względu na to ile czasu na to mamy potrzebne jest ustalenie co jesteśmy w stanie sami zrobić. Sądzę, że to powinien być punkt wyjścia w każdym przypadku, bo ułatwia on w znacznym stopniu całą organizację pracy. Wiedząc już co do kogo należy możemy się skupić na reszcie spraw, które na pewno wiążą się z taką usługą transportową.