Usługi transportowe Kraków Warszawa

FIRMA TRANSPORTOWA KIELCE

USŁUGI TRANSPORTOWE KRAKÓW WARSZAWA

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim, Nasze główne kierunki to usługi transportowe Kraków Warszawa .

Naszym głównym założeniem jest aby transport był zawsze na czas w najniższej cenie. W związku z licznymi trasami jakie mają do pokonania nasi przewoźnicy możemy realizować zarówno transporty dedykowane jak i tzw.” drobnicowe”.Posiadamy liczne ubezpieczenia transportowe aby zapewnić komfort transportu zarówno nam jak i Państwu. Jeździmy po całej Polsce jak i Europie nie tylko na głównych trasach jak np. Kraków-Warszawa ale również do małych miejscowości ościennych. Realizujemy tak zwane transporty „door to door”gdzie nie musicie Państwo dojeżdżać do głównego punktu odbioru co za tym idzie oszczędzamy Państwa czas jak i pieniądze.

USŁUGI TRANSPORTOWE KRAKÓW WARSZAWA – Zawsze na czas…

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas naszych klientów. Dbamy więc o ustalenie jak najdokładniejszego terminu transportu lub przeprowadzki z Krakowa do Warszawy, i staramy się go dopasować do klienta. Pisząc „staramy się „mam tu na myśli rodzaj transportu bądź usługi jaka jest zlecona. Zupełnie inaczej wygląda ustalanie terminu gdzie transport jest na całe auto na określonej trasie np. Kraków Warszawa bądź Warszawa Kraków a inaczej jeśli jest to transport łączony gdzie auto musi podjechać do różnych miejsc i załadować poszczególny towar.

W takim przypadku ustalana jest trasa główna z mniejszymi załadunkami po drodze i podawany przybliżony czas podjazdu kierowcy na poszczególne miejsca. Wtedy klient jest informowany o określonym czasie przyjazdu kierowcy do którego trzeba się dostosować. Inaczej to wygląda jeśli jest zlecony transport na całe auto gdyż tutaj już na samym początku Państwo ustalacie najdogodniejsze dla siebie terminy załadunku i rozładunku a my się do tego dostosowujemy. Oczywiście każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy i jest zależna od potrzeb klienta, które są dla nas najważniejsze dlatego zawsze robimy wszystko aby im sprostać

USŁUGI TRANSPORTOWE KRAKÓW WARSZAWA – Cena czy jakość, a może jedno i drugie?

Czy da się zrobić aby jakość usługi transportowej szła w parze z jej jakością? Moim zdaniem jak najbardziej tak tylko wymaga to odpowiedniej organizacji no i oczywiście doświadczenia. Zamawiając transport na trasie Kraków Warszawa na całe auto ważne jest aby nas wcześniej odpowiednio poinformować. A dlaczego jest to takie istotne? A to dlatego, że wieloletnia współpraca z różnymi firmami np. produkcyjnymi  daje nam możliwość być konkurencyjni co do ceny. Poza tym, zapomniałem to nadmienić, że zajmujemy się transportem nie tylko po Polsce ale całej Europie co za tym idzie nie musimy wracać do miejsca docelowego tylko jechać dalej. Niestety firmy regionalne, które jeżdżą tylko w jednym kierunku już nie mogą sobie na to pozwolić i muszą liczyć stawkę w obie strony czego my robić nie musimy.

W przypadku kiedy macie Państwo do przewiezienia jakiś mniejszy ładunek i nie koniecznie zależy wam na czasie wtedy możemy zaoferować tzw. transport łączony, gdzie płacicie Państwo tylko za zajętą przestrzeń ładunkową na aucie. Co więcej? Z racje tego, że nie jesteśmy firma kurierską macie Państwo gwarancję, że nie robimy żadnych przeładunków na inne auta, które rozwożą dane minie po danym regionie. Jedyną różnicą w transporcie łączonym jest czas oczekiwania, który jest zwiększony o czas rozładunku pozostałych rzeczy. Nie zmienia to faktu, że jakość jest cały czas zachowana, a cena jest zdecydowanie niższa.

USŁUGI TRANSPORTOWE KRAKÓW WARSZAWA – Dlaczego właśnie My? 

Odpowiedź jest prosta;-)Dlatego, że macie Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość za najatrakcyjniejszą ceną. Naszą myślą przewodnią jest „Nie ma w transporcie rzeczy niemożliwych” i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Potrzebna chłodnia, naczepa, zestaw, solówka, bus plandeka czy w sztywnej zabudowie, ekipa do znoszenia ,wnoszenia, montaż ,demontażu….wystarczy się do nas zgłosić i określić swoje potrzeby a my się do nich dostosujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku transportowym jak i przeprowadzkowym pozwala nam się bez strachu zmierzyć z każdym wyzwaniem. Poza tym posiadamy wszelkiego rodzaju ubezpieczenia transportowe krajowe i zagraniczne jak również ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia mienia podczas znoszenia czy wnoszenia. Daje to nam jak również Państwu niesamowity komfort pracy i gwarancje najwyższej jakości.