Usługi transportowe Warszawa Bydgoszcz

20171114_113033_HDR

Transport mebli i przeprowadzki to podstawa naszej działalności, którą prowadzimy na rzecz wymagających klientów. Cenimy sobie ich czas oraz pieniądze. W tym celu posiadamy wyjątkową flotę samochodową, dzięki której udaje się nam dotrzeć na miejsce zawsze w wyznaczonym czasie. Przewożone przez nas rzeczy zawsze znajdują się w takim samym stanie. Dodatkowo zajmujemy się odbiorem i układaniem. Co przewozimy najczęściej?

Meble – nowe i stare

Oferujemy bezpieczny transport wszystkich mebli na trasie Warszawa – Bydgoszcz, Bydgoszcz – Warszawa. Jesteśmy w stanie zadbać o ich właściwe zabezpieczenie. Dzięki temu udaje się nam przewozić także delikatne meble, z elementami szklanymi i innymi. Dostosowujemy się do potrzeb wielu klientów prywatnych i firmowych.

Urządzenia AGD i RTV

Dla naszych klientów przewozimy również takie rzeczy, jak sprzęt agd i rtv. Dokładnie wiemy, jak dbać o bezpieczny transport. Takie działania pozwalają nam zapewnić usługi transportowe na niemalże wszystkie rzeczy, które przewozimy podczas przeprowadzki.

Trasa Bydgoszcz – Warszawa nie jest jedyną, którą zapewniamy naszym klientom. Działamy również na innych trasach w całym kraju. Zachęcamy więc, aby postawić na transport pewny, tani i bezpieczny, który od wielu lat cieszy się zaufaniem szerokiego grona klientów.