USŁUGI TRANSPORTOWE WARSZAWA RZESZÓW

20171228_105140_HDR

Nasza firma zapewnia pomoc podczas transportu mebli i sprzętu AGD / RTV. W taki sposób pomagamy zarówno osobom prywatnym w przeprowadzce do innego miejsca zamieszkania, w przeprowadzce do Warszawy oraz w inne miejsca. Pomagamy także podczas transportu towarów ze sklepu firmowego czy asortymentu ze sklepu budowlanego. 

Transport w każdym terminie

Chętnie pomagamy naszym klientom w każdym terminie przeprowadzki rzeczy. Zarazem oferujemy bezpłatną wycenę naszych usług transportowych przez telefon. Chętnie dojeżdżamy na wskazane miejsce i zapewniamy bezpieczny odbiór wszystkich rzeczy, a następnie ich zabezpieczenie w naszym transporcie.

Nasze auta

Wyposażyliśmy się w wyjątkowe samochody transportowe, bogate w windę załadowczą. Dzięki temu załadowanie wszystkich mebli i innych rzeczy okazuje się o wiele łatwiejsze. Nasi klienci mogą być pewni, że przewożone rzeczy traktujemy bardzo ostrożnie. Wystawiamy nie tylko rachunki, ale również faktury.

Oferujemy przemiłą obsługę wszystkim klientom z Warszawy, Rzeszowa i okolic. Podpowiadamy im, jak warto zorganizować taką przeprowadzkę do Warszawy krok po kroku. Dodatkowo oferujemy przeprowadzkę w inne miejsca, po zapoznaniu się z oczekiwaniami nowych klientów. Zapraszamy do naszej firmy transportowej!