USŁUGI TRANSPORTOWE WROCŁAW ŁÓDŹ

cargo-truck-1482307_1920

CO OFERUJEMY?

Nasza  firma specjalizuje się w zakresie usług  przeprowadzkowych i transportowych.Długoletnie doswiadczenie pozwoliło nam uświadomić sobie jak ważny w tej kwestii jest człowiek oraz jego potrzeby w związku z tym robimy wszystko aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Przeprowadzka może się kojarzyć z masą załatwień, ogromnym stresem i przede wszystkim czasem, którego nie koniecznie mamy. Ale tak naprawdę wcale tak nie musi być. Pozwólcie nam się tym zająć. Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji i zrobimy wszystko aby móc sprostać wszelkim wymaganiom.

Szeroki zakres usług transportowych, które posiadamy to między innymi:

-przeprowadzki,

– transport krajowy i międzynarodowy,

– zabezpieczenie i pakowanie mienia,

– montaż i demontaż mebli,

– utylizacja ,

– przechwywanie rzeczy,

– sprzątanie po przeprowadzce,

Transport to dla nas pasja

Daje nam to możliwość dopasowania się do Państwa oczekiwań. Jesteśmy firmą która ceni sobie punktualność, solidność i zaufanie. Państwa komfort psychiczny jest dla nas priorytetem co za tym idzie to to, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych lub niewykonalnych.

Transport oraz przeprowadzki  to nie tylko logistyka to również nasza pasja. Każdy nasz nowy zleceniodawca był dla nas nowym wyzwaniem ale co najważniejsze nowym doświadczeniem. Pozwólcie nam aby dać Wam radość w dniu przeprowadzki, a nam możliwość dalszego poszerzania naszych horyzontów.