PRZEPROWADZKI ZAGRANICZNE GDAŃSK

cargo przeprowadzka

PRZEPROWADZKI ZAGRANICZNE GDAŃSK

Nasza firma to zespół profesjonalistów pracujących dla was w zakresie usług przeprowadzkowych i transportowych. Świadczymy nasze usługi na całym Świecie.  Mamy doświadczenie w przeprowadzkach międzykontynentalnych.

WYCENA PRZEPROWADZKI

Wyceniamy przeprowadzki i usługi transportowe już na etapie rozmowy z klientem. Raz ustalona kwota pozostaje niezmienna. Na życzenie klienta możemy poszerzyć zakres naszych usług.

NASZ TABOR

Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy. Każdy pojazd zabezpieczony jest monitoringiem śledzenia, dzięki temu wiemy co dzieje się z Państwa ładunkiem. Dodatkowo każde mienie jest ubezpieczone w trakcie transportu i jego przenoszenia.   Ponadto, oferujemy fachową i doświadczoną obsługę, obsługujemy klientów prywatnych i biznesowych.  Organizujemy przeprowadzki krajowe, międzynarodowe i międzykontynentalne.

CO JEST NASZA DOMENĄ?

Jesteśmy przekonani, że sprostamy wszelkim wymaganiom bo dało nam je wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Punktualność, dokładność, sumienność oraz profesjonalizm jest naszą główną cechy, a do Państwa należy już wybór czy dacie nam możliwość to udowodnić;-). Pragniemy sprawić aby przeprowadzka nie kojarzyła się głównie ze stresem tylko aby była dniem pełnego relaksu oraz dobrej organizacji. My to możemy Państwu zapewnić.

Wystarczy zadzwonić bądź skontaktować się z nami drogą mailową i podać zakres potrzebnych usług. Ktoś z nas skontaktuje się z Państwem z gotową wyceną a później zostaje nam tylko czekać na wyznaczony dzień transportu bądź przeprowadzki. My udowodnimy Państwu, że nie są to tylko czcze słowa a przede wszystkim nasz profesjonalizm.