PRZEPROWADZKI KRAKÓW WROCŁAW, WROCŁAW KRAKÓW

krakow-1665093_1920

PRZEPROWADZKI KRAKÓW-WROCŁAW,WROCŁAW-KRAKÓW

PRZEPROWADZKI  KRAKÓW WROCŁAW- co ma największy wpływ na koszt  przeprowadzki?

Trasa z Krakowa do Wrocławia  jest jedną z wielu tras, którą jeździmy. I tak na prawdę na cenę nie wpływa fakt czy jest to wyjazd z Wrocławia czy z Krakowa do Wrocławia.

Ważne jest dla nas natomiast z jakim uprzedzeniem dostaniemy od Państwa informację o zamiarze przeprowadzenia się. Dlaczego tak się dzieje? A to dlatego, że jeżdżąc po całej Polsce możemy sobie pozwolić na to aby liczyć trasę w tzw. jedną stronę. Dla przykładu. Państwo zlecacie nam przeprowadzkę z Krakowa do Wrocławia,  a my dobieramy w tym terminie np. transport ładunku na odcinku powrotnym z Wrocławia do Krakowa. W taki sposób koszta są dzielone na pół przez  co  mamy możliwość zaoferowania Państwu zdecydowanie atrakcyjniejszej oferty.

Inaczej jest kiedy przeprowadzka ma być wykonana w mieście np Wrocław z ulicy na ulicę bądź w Krakowie ,wtedy koszta liczone są w stawkach godzinowych. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na cenę są tzw. usługi dodatkowe .Mam tu na myśli usługę wnoszenia i znoszenia mienia, zabezpieczenie rzeczy przed transportem, pakowanie mienia w dostarczone przez naszą firmę kartony, montaż i demontaż mebli oraz wiele innych. Tak naprawdę to wy Państwo wyznaczacie granicę naszych usług, bo dla nas niemożliwe nie istnieje, a nasze wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach daje nam taką możliwość.

PRZEPROWADZKI KRAKÓW WROCŁAW -czym tak naprawdę jest przeprowadzka?

Tutaj pozwolę sobie trochę  rozszerzyć temat samej przeprowadzki abyście Państwo wiedzieli jak to w rzeczywistości wygląda. Chodzi mi przede wszystkim o pokazanie, że przeprowadzka to nie tylko przejazd z punktu a do punktu b np. z Krakowa do Wrocławia ale  jest to szereg usług i czynników z tym związanych. O co mi dokładnie chodzi?

Jak zwykle posłużę się przykładem. W większości przypadków osoby zamawiające usługę przeprowadzki z np. Wrocław– Kraków  dzwonią lub piszą od razu pytając o cenę. My oczywiście jak najbardziej chcielibyśmy to zrobić ale nasza uczciwość i wieloletnie doświadczenie najzwyczajniej w świecie nam na to nie pozwala. Dlaczego piszę o uczciwości? Bo moglibyśmy oczywiście podać jakąś orientacyjną cenę, a już po przyjeździe na miejsce w dniu przeprowadzki zacząć wyliczać tzw. “koszta dodatkowe”. My takim działaniom mówimy zdecydowane NIE, a wiem, że niestety wiele firm przeprowadzkowych właśnie w ten sposób działa.

Posługują się swoim doświadczeniem aby wykorzystać niewiedzę ludzi. My jesteśmy świadomi, że Państwo macie prawo pewnych rzeczy nie wiedzieć, bo często są to pierwsze przeprowadzki w życiu ale my jako firma specjalizująca się w tym zakresie mamy obowiązek was o tym poinformować. Musimy w ten sposób poprowadzić rozmowę bądź korespondencję aby dowiedzieć się od Państwa jakie są wasze oczekiwania, a później zrobić wszystko aby im sprostać. Na tym właśnie polega profesjonalizm tzn. dzielić się swoją wiedzą, a nie wykorzystywać ją do haniebnych celów.

PRZEPROWADZKI KRAKÓW WROCŁAW – usługi dodatkowe które najczęściej są zamawiane. 

Idąc za moją myślą pozwolę tu sobie wymienić najczęstsze usługi dodatkowe w przeprowadzkach na trasie Kraków – Wrocław i nie tylko. Pierwszą najbardziej popularną jest usługa znoszenia i wnoszenia mienia przez tragarzy. Na jej cenę ma wpływ kondygnacja, na której znajdują się rzeczy oraz czy jest dostęp do windy. Kolejną usługą będzie zabezpieczenie mienia. Można to oczywiście zrobić samemu natomiast moim zdaniem lepiej to zlecić  firmie przeprowadzkowej.

Chodzi mi tu przede wszystkim o doświadczenie oraz  umiejętne dobrania odpowiednich materiałów zabezpieczających tak aby mieć pewność, że na tak długiej trasie np. z Krakowa do Wrocławia wszystko dojedzie całe i niezniszczone. Pakowanie mienia w dostarczone przez naszą firmę kartony jest usługą, na którą na pewno nie może pozwolić sobie każdy ale zdecydowanie oszczędza ona czas i nerwy choć nie pieniądze;-). Ostatnią rzeczą, o której chcę tu w wspomnieć to montaż i demontaż mebli. Nie jest to usługa konieczna w każdym przypadku, a głownie tyczy się to mebli, które są większe gabarytowo bądź nie ma możliwości przenoszenia ich w całości.

PRZEPROWADZKA Z KRAKOWA  DO WROCŁAWIA- kiedy najlepiej zacząć planować przeprowadzkę? Z jakim uprzedzeniem szukać firmy transportowej?

Tak naprawdę nie ma złotego środka w planowaniu przeprowadzki, bo zazwyczaj życie swój scenariusz pisze i  jest ona robiona w dość krótkim czasie. Ma na to wpływ wiele czynników np. zmiana pracy, konieczność powrotu do miejsca urodzenia itd. Naszym największym marzeniem jako firmy przeprowadzkowej byłoby dostawać informację o przeprowadzce z minimum miesięcznym wyprzedzeniem, tak aby móc sobie wszystko zaplanować. Niestety w większości przypadków tak nie jest i musimy się wtedy dostosować do Państwa oczekiwań. Jedno jest pewne ,bez względu na to ile czasu na to mamy potrzebne jest ustalenie co jesteśmy w stanie sami zrobić, a co zlecić firmie przeprowadzkowej. Sądzę, że to powinien być punkt wyjścia w każdym przypadku, bo ułatwia on w znacznym stopniu całą organizację pracy. Wiedząc już co do kogo należy możemy się skupić na reszcie spraw, które na pewno wiążą się z taką przeprowadzką.