Transport towarów Warszawa Poznań

Transport ciężarowy Lublin

TRANSPORT TOWARÓW WARSZAWA POZNAŃ – COŚ O NAS

Jesteśmy firmą transportową, która posiada bogatą ofertę usług transportowych realizującą zlecenia we wszelkim zakresie. Specyfiką naszej firmy jest dostosowywanie swojej oferty do potrzeb każdego klienta. Wszystkie swoje zlecenia realizaujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami uwzględniając wszystkie wytyczne dostosowując cenę do jakości.

Jako firma ciągle się doszkalająca kładziemy nacisk aby na bieżąco śledzić wszelkie zmiany dotyczące transportu do Wielkiej Brytanii. W związku z tym poszerzyliśmy zakrez usług o odprawy z Wielkiej Brytanii do Unii jak również z Unii do Weilkiej Brytanii. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych usług, ważne dla nas jest aby było szybko, sprawnie i bezstresowo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór aut tj.busy,solówki,zestawy jak również auta wyspecjalizowane, które posiadają winde, paleciaki itd. Wszystkie towary zawsze są odpowiednio zabezpieczone tak aby dotarły do was w nienagannym stanie.

TRANSPORT TOWARÓW WARSZAWA POZNAŃ – USŁUGI TRANSPORTOWE

Firma FROGSTRANS zajmuje się transportem towarów na trasie Warszawa – Poznań jak również Poznań – Warszawa. Świadczymy usługi transprtowe we wszelkim zakresie zarówno drobnicowym jak i na całe auto.Nasz transport obejmuje również express,transport chłodniczy,przeprowadzki ,transport dedykowany,w doładunku i wiele innych. Naszym priorytetem jest dostosować swoją usługę do Państwa oczekiwań.

 

TRANSPORT TOWARÓW WARSZAWA POZNAŃ – PROFESJONALNA FIRMA

Zawsze staramy się robić wszystko aby było sprawnie,szybko i profesjonalne. Nie boimy się również nowych wyzwań bo wychodzimy z założenia, że dają nam one możliwość doskonalenia oraz poszerzania zakresu naszych usług. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że profesjonalne usługi transportowe opierają się głównie na sprawnej flocie samochodów. To właśnie dlatego szczególną uwagę zwracamy na stan techniczny naszych pojazdów. Nie chcemy zawieźć naszych klientów i do oferty ciągle wprowadzamy nowe usługi. Nasze działania są kompleksowe i w pełni profesjonalne. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców i w sposób przemyślany planujemy wszystkie trasy. Aby dać Państwu jeszcze większy komfort współpracy z nami położyliśmy ogromny nacisk na to aby posiadać wszelkie ubezpieczenia transprtowe jak i przeprowadzkowe.