Transport towarów Szczecin Anglia

transport towarów Szczecin Anglia

TRANSPORT TOWARÓW SZCZECIN ANGLIA

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. Naszym głównym założeniem jest aby transport był zawsze na czas w najniższej cenie. W związku z licznymi trasami jakie mają do pokonania nasi przewoźnicy możemy realizować zarówno transporty dedykowane jak i tzw.” drobnicowe”. Posiadamy liczne ubezpieczenia transportowe aby zapewnić komfort transportu zarówno nam jak i Państwu. Jeździmy po całej Polsce jak i Europie nie tylko na głównych trasach jak np. Szczecin-Anglia ale również do małych miejscowości ościennych. Realizujemy tak zwane transporty „door to door” gdzie nie musicie Państwo dojeżdżać do głównego punktu odbioru co za tym idzie oszczędzamy Państwa czas jak i pieniądze.’

TRANSPORT TOWARÓW SZCZECIN ANGLIA – zawsze na czas…

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas dla naszych klientów. Dbamy więc o ustalenie jak najdokładniejszego terminu transportu lub przeprowadzki z Szczecin do Anglii, i staramy się go dopasować do klienta. Pisząc „staramy się „mam tu na myśli rodzaj transportu bądź usługi jaka jest zlecona. Zupełnie inaczej wygląda ustalanie terminu gdzie transport jest na całe auto na określonej trasie na przykład: Szczecin Anglia bądź Anglia Szczecin a inaczej jeśli jest to transport łączony gdzie auto musi podjechać do różnych miejsc i załadować poszczególny towar. W takim przypadku ustalana jest trasa główna z mniejszymi załadunkami po drodze i podawany przybliżony czas podjazdu kierowcy na poszczególne miejsca. Wtedy klient jest informowany o określonym czasie przyjazdu kierowcy do którego trzeba się dostosować. Inaczej to wygląda jeśli jest zlecony transport na całe auto gdyż tutaj już na samym początku Państwo ustalacie najdogodniejsze dla siebie terminy załadunku i rozładunku a my się do tego dostosowujemy. Oczywiście każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy i jest zależna od potrzeb klienta, które są dla nas najważniejsze dlatego zawsze robimy wszystko aby im sprostać.

TRANSPORT TOWARÓW SZCZECIN ANGLIA – Cena czy jakość, a może jedno i drugie?
Czy da się zrobić aby cena usługi transportowej szła w parze z jej jakością? Moim zdaniem jak najbardziej tak tylko wymaga to odpowiedniej organizacji i doświadczenia. Zamawiając transport na przykład na trasie Szczecin Anglia na całe auto ważne jest aby nas wcześniej o tym poinformować. A dlaczego jest to tak istotne? A to dlatego, że wieloletnia z różnymi firmami daje nam możliwość organizowania sobie transportów powrotnych tzn. Państwo zlecacie transport na trasie Szczecin Anglia, a my organizujemy sobie ładunek powrotny z Anglii do Szczecina. W takim przypadku zachowujemy odpowiednią jakość i mamy możliwość konkurowania co do ceny.  Poza tym zajmujemy się transportem w całej Polsce  i Europie. Niestety firmy regionalna zazwyczaj nie mogą sobie pozwolić aby liczyć stawkę w jedna stroną na co my możemy sobie pozwolić. W przypadku kiedy macie Państwo do przewiezienia jakiś mniejszy ładunek, wtedy możemy zaoferować transport przy okazji w konkurencyjnej stawce. Nie robimy żadnych przeładunków z auta na auto – nie jesteśmy firmą kurierską – to samo auto zabiera towar i dojeżdża do celu. Jedyną różnicą tego typu transportu jest dłuższy czas oczekiwania, gdyż jedzie to z innym towarami na tej samej trasie.

Dlaczego właśnie naszą firmę transportowo przeprowadzkową frogstrans wybrać?

Odpowiedź jest prosta;-)Dlatego ,że macie Państwo zagwarantowaną najwyższą jakość za najatrakcyjniejszą ceną. Naszą myślą przewodnią jest „Nie ma w transporcie rzeczy niemożliwych” i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Potrzebna chłodnia, naczepa, zestaw, solówka, bus plandeka czy w sztywnej zabudowie, ekipa do znoszenia ,wnoszenia, montaż ,demontażu….wystarczy się do nas zgłosić i określić swoje potrzeby a my się do nich dostosujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku transportowym jak i przeprowadzkowym pozwala nam się bez strachu zmierzyć z każdym wyzwaniem. Poza tym posiadamy wszelkiego rodzaju ubezpieczenia transportowe krajowe i zagraniczne jak również ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia mienia podczas znoszenia czy wnoszenia. Daje to nam jak również Państwu niesamowity komfort pracy i gwarancje najwyższej jakości.