Transport towarów Warszawa Gdańsk

TRANSPORT TOWARÓW WARSZAWA GDAŃSK – COŚ O NAS

Transport ciężarowy Warszawa Gdańsk

Jesteśmy firmą transportową, która posiada bogatą ofertę usług transportowych realizującą zlecenia we wszelkim zakresie. Specyfiką naszej firmy jest dostosowywanie swojej oferty do potrzeb każdego klienta. Wszystkie swoje zlecenia realizujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami uwzględniając wszystkie wytyczne dostosowując cenę do jakości.

Jako firma ciągle się doszkalająca kładziemy nacisk aby na bieżąco śledzić wszelkie zmiany dotyczące transportu do Wielkiej Brytanii. W związku z tym poszerzyliśmy zakres usług o odprawy z Wielkiej Brytanii do Unii jak również z Unii do Wielkiej Brytanii. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych usług, ważne dla nas jest aby było szybko, sprawnie i bezstresowo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór aut tj. busy, solówki, zestawy jak również auta wyspecjalizowane, które posiadają windę, paleciaki itd. Wszystkie towary zawsze są odpowiednio zabezpieczone tak aby dotarły do was w nienagannym stanie.

TRANSPORT TOWARÓW WARSZAWA GDAŃSK – USŁUGI TRANSPORTOWE

Transport ciężarowy Warszawa Gdańsk

Firma FROGSTRANS zajmuje się transportem towarów na trasie Warszawa – Gdańsk jak również Gdańsk – Warszawa. Świadczymy usługi transportowe we wszelkim zakresie zarówno drobnicowym jak i na całe auto. Nasz transport obejmuje również express, transport chłodniczy, przeprowadzki ,transport dedykowany, w doładunku i wiele innych. Naszym priorytetem jest dostosować swoją usługę do Państwa oczekiwań.

TRANSPORT TOWARÓW WARSZAWA GDAŃSK – PROFESJONALNA FIRMA

Transport ciężarowy Warszawa Gdańsk

Zawsze staramy się robić wszystko aby było sprawnie, szybko i profesjonalne. Nie boimy się również nowych wyzwań bo wychodzimy z założenia, że dają nam one możliwość doskonalenia oraz poszerzania zakresu naszych usług. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że profesjonalne usługi transportowe opierają się głównie na sprawnej flocie samochodów. To właśnie dlatego szczególną uwagę zwracamy na stan techniczny naszych pojazdów. Nie chcemy zawieźć naszych klientów i do oferty ciągle wprowadzamy nowe usługi. Nasze działania są kompleksowe i w pełni profesjonalne. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców i w sposób przemyślany planujemy wszystkie trasy. Aby dać Państwu jeszcze większy komfort współpracy z nami położyliśmy ogromny nacisk na to aby posiadać wszelkie ubezpieczenia transportowe jak i przeprowadzkowe.