PRZEPROWADZKI BIAŁYSTOK WARSZAWA

kartony włochy

Nasza firma oferuje usługi transportowe i przeprowadzkowe na trasie Białystok Warszawa, Warszawa Białystok. Dla nas każdy klient jest ważny. W naszej ofercie znajduje się transport i przeprowadzka „przy okazji” innego ładunku.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Naszą podstawową zasadą jest pozytywne nastawienie do każdego zlecenia. Nasza profesjonalna i uśmiechnięta  obsługa zawsze zaproponuje Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie, które z pewnością spełni Państwa oczekiwania.  Zapewniamy wszelki materiały do przeprowadzki, kartony, strecze, koce, pasy itp. Wyceniamy usług na podstawie przedwstępnej rozmowy. Gwarantujemy, że będzie ona  bardzo przystępna i na pewno nie wzrośnie, nawet gdy pojawią się jakieś trudności.

NASZ TABOR?

Posiadamy nowe auta, które wyposażone we wszystkie potrzebne urządzenia i materiały, które umożliwią bezpieczny transport powierzonych nam przez Państwa rzeczy. Dbamy by nasz tabor zawsze był sprawny i gotowy do wyjazdu, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Pracują u nas doświadczeni kierowcy z długoletnim stażem pracy. Nasza domena to profesjonalizm i poczucie humoru.

Wszystkim naszym dotychczasowym klientom pragniemy podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyli. Wszystkich nowych klientów chcemy bardzo  serdecznie zaprosić do skorzystania z naszej oferty.