Przeprowadzki Toruń Kraków

Nie bez kozery mówi się, że życie swój scenariusz pisze i właśnie teraz zaczęło to dotyczyć również Ciebie. Postanowiłeś zmienić swoją pracę ,a może zdecydowałeś się powiększyć swoją rodzinę lub po prostu zmienić  dotychczasowego miejsce swojego zamieszkania .Wszystko wydaje się być ustalone ale nagle przed oczami zaczyna Ci się pojawiać  przerażającą wizja przeprowadzki!I co teraz? Przecież nigdy w życiu nie miałeś z tym nic do czynienia.Od czego zacząć?Jak mam z tym wszystkim sobie poradzić?Jak i w co zapakować dorobek całego swojego życia a przede wszystkim gdzie znaleźć firmę ,która mogłaby się tym zająć?

I tym właśnie zajmujemy się My.Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem.Nasz zakres usług przeprowadzkowych sięga nie tylko Polski ale i cała Europę.Każda przeprowadzka jest dla nas nie tylko nowym wyzwaniem ale i rówież nowym doświadczeniem.Każdy zleceniodawca ma inne wymagania oraz oczekiwania w związku z tym zakrez naszych usług coraz bardziej się poszerza ale skupmy się może najpierw na najważniejszej sprawie tzn od czego zacząć?

Może to zabrzmi dość dziwnie bo uznaje się ogólnie ,że o pieniądzach się nie dyskutuje ale my od tego własnie zaczynamy.Dlaczego?A to dlatego aby nie było później żanych nieporozumień i aby obie strony miały komfort ile i za co płacą.Każdy zleceniodawca tzn Ty;-) potrzebuje nam wysłąć drogą mailową paru informacji na temat przeprowadzki i tu pozwolę je sobie wymienić tzn:

  1. Skąd-dokąd planowana jest przeprowadzka?

2.Czy potrzebna będzie usługa wniesienia i zniesienia mienia( prosimy o podanie kondygacji na której znajduje się dane mieszkanie bądź lokal)?

3.Co będzie do zabrania tzn chodzi o podanie przybliżonej liczby kartonównp.20-30 oraz podanie ilosci o rodzaj mebli wraz z agd chyba ,że chodzi o transport maszyn lub innych urządzeń którymi się również zajmujemy.

4.Czy życzycie sobie Państwo jakieś dodatkowe usługi tzn:

– dostarczenie przez naszą firmę  katronów lub sprzętu do pakowania?

– czy mamy zapakować oraz zabezpieczyć mienie?

– czy konieczny będzie montaż lub demontaż mebli?

– czy potrzebujecie Państwo jakieś meble lub inne niepotrzebne meble zutylizować?

I tak naprawdę po uzyskaniu tych informacji jesteśmy w stanie przestawić Państwu całkowitą wycenę usługi przeprowadzkowej bez żadnych tzw cen ukrytych. Podkreślam to tak dokładnie powieważ bardzo często mamy pytania, a co jeśli przeprowadzka zajmie  więcej czasu niż zaplanowano bądź będzie kilka więcej kartonów niż podane itd. Odpowiedz jest w dalszym ciągu ta sama tzn cena się nie zmienia.To własnie nasze doświadczenie pozwala nam uwzględnić margines błedu w ilości rzeczy ,które są do przewiezienia oraz dostosować to do godzin pracowników.

 

Domeną naszej firmy jest być dla ludzi, a przede wszystkim ich słuchać.Jesteśmy swiadomi ,że taka przeprowadzka jest dla Państwa ogromnym wyzwaniem, a co za tym idzie również i niepotrzebnym stresem.Pozwólcie nam Tym się zająć. Dajcie naszej firmie szanse wykazać ,że zmiana miejsca zamieszania niekoniecznie musi wiązać się ze strachem i bezsilnością.Niech nasze doświadczenie,rzetelność,punktualność  oraz solidność da wam komfort w tak ważnym dla Państwa dniu jakim jest przeprowadzka a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby tego dotrzymać