PRZEPROWADZKI WARSZAWA – KATOWICE

20170922_091843

PRZEPROWADZKI WARSZAWA – KATOWICE

Przeprowadzki z Warszawy do Katowic są bardzo popularnym kierunkiem wybieranym przede wszystkim przez firmy.  Obecnie w okresie rozkwitu gospodarczego wiele przedsiębiorstw powiększa swoją działalność poprzez otwieranie nowych siedzib w innych miastach. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest Śląsk, a w tym głównie miasto Katowice.

Katowice jako główny kierunek przeprowadzek firm

Katowice są jednym z głównych siedzib zagranicznych firm konsultingowych i banków zaraz po Warszawie.  Dlaczego firmy wybierają tą lokalizację? Jednym z powodów może być bardzo dobra infrastruktura drogowa – łatwy dostęp do autostrady oraz dróg szybkiego ruchu, świetna lokalizacja na połundiu Polski – węgiel czarne złoto oraz śląsk – Silesia wiele miast połączonych razem co daje ogromną rzeszę klientów.

Co zabraliśmy z Warszawy do Katowic?

Ostatnio wykonywałem przeprowadzkę firmy z Warszawy do Katowic, która otwiera nową siedzibę na Śląsku. Wszystkie rzeczy, które zabieraliśmy były zdeponowane w magazynie w Warszawie, więc załadunek wykonaliśmy bardzo sprawnie. Z większych mebli jakie zabralismy to:  kilka biurek – nierozkręcalnych, 2 stoliki szklane oraz parę krzesel obrotowych.  Rozładunek ustalilismy na następny dzień rano i tak też się stało. O poranku przenieśliśmy meble do pomieszczenia, które nam pokazano. Oczywiście z biurkami nie było tak łatwo i musieliśmy użyć do tego specjalnego sprzętu takiego jak pasy do noszenia i wózek transportowy.

Po zakończeniu przeprowadzki  z Warszawy do Katowic klient był bardzo zadowolony i podziękował za szybką i sprawną usługę, a my ruszyliśmy na załadunek do następnego klienta.

Popularność firm przeprowadzkowych

Ożywienie gospodarcze w Polsce sprawia, że coraz więcej firm lokuje swoje przedstawicielstwa nie tylko w stoilcy ale również w innych miastach z potencjałem takich jak Katowice. Dlatego firmy coraz częściej korzystają z usług profesjonalnych firm przeprowadzkowych takich jak nasza.