USŁUGI TRANSPORTOWE WARSZAWA GDAŃSK

20171114_165040

Potrzebny jest bezpieczny i atrakcyjny cenowo transport mebli z magazynów do sklepów IKEA, BRW bądź innych? Bądź transport ze sklepów meblowych do klientów? W takim momencie zapraszamy do usług transportowych naszej firmy, która gwarantuje miłą obsługę i nowoczesną flotę samochodową. Już takie przygotowanie pozwala nam zadbać o bezpieczny transport wszystkich rodzajów mebli, które znajdują zastosowanie w domu, biurze czy mieszkaniu. 

Co przewozimy?

Nasza firma transportowa zapewnia transport takich mebli, jak: biurka, komody, szafy, regały, narożniki, kanapy, łóżka czy sofy. Przewozimy również inne gabaryty mebli, dostosowują się do konkretnych potrzeb naszych klientów. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź emailowo, aby móc bezpłatnie uzyskać odpowiedź na ofertę i jej wycenę.

Dodatkowo organizujemy przeprowadzki

Transport to podstawa naszej działalności i dlatego organizujemy również przeprowadzki mieszkań, pokoi. Przewozimy wtedy rzeczy, worki, kartony, walizki, pudła i wiele innych. Jesteśmy w stanie bezpiecznie przewozić także sprzęt rtv i agd, kuchenki, zmywarki, pralki czy nawet rowery. Widać więc, że jesteśmy przygotowani pod każdym względem.

Atrakcyjne ceny utrzymujemy przez 7 dni w tygodniu, więc zapraszamy do kontaktu z naszą firmą transportową. Nasz rejon działania to Warszawa-Gdańsk, Gdańsk-Warszawa i okolice.